Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00
AB105
Náchod - Jičín B
31 : 30
29.10. 16:30
AB042
Chodov - Velká Bystřice
34 : 30
23.9. 16:00
AB013
Náchod - Tatran Litovel
20 : 33
2 liga muži JZČ
12.5. 18:00
AC127
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
29.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Košutka
17 : 22
10.2. 15:00
AC076
L.Vršovice - Sezimovo Ústí
20 : 18
12.11. 11:00
AC054
Sezimovo Ústí - Sokol Žďár n. S.
23 : 25
8.10. 11:00
AC028
Zruč n.S. - Sokol Žďár n. S.
24 : 28
10.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
26 : 21
2.liga muži SVČ
22.4. 17:30
AD113
1.HC Pardubice - Loko Louny
36 : 27
21.4. 15:00
AD110
Ml. Boleslav - Dukla B
33 : 19
14.4. 18:00
AD105
Náchod B - 1.HC Pardubice
19 : 28
18.3. 17:00
AD090
Loko Louny - Náchod B
30 : 18
3.3. 10:00
AD083
Dukla B - 1.HC Pardubice
36 : 25
4.11. 10:00
AD044
Dukla B - Ml. Boleslav
29 : 19
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:00
AG131
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
3.3. 14:00
AG083
Dukla - Jičín
27 : 22
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 13:30
AH181
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
54 : 28
24.3. 13:00
AH157
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá
25 : 25
18.3. 11:00
AH152
Loko Louny - Náchod
41 : 22
10.2. 13:00
AH237
L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 22
12.11. 09:00
AH072
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
23 : 29
29.10. 14:15
AH056
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
28 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.3. 12:00
AJ083
Dukla - Jičín
33 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
12.5. 10:00
AK127
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
22.4. 15:30
AK113
1.HC Pardubice - Loko Louny
32 : 36
14.4. 13:00
AK105
Náchod - 1.HC Pardubice
38 : 25
18.3. 14:30
AK090
Loko Louny - Náchod
39 : 36
23.9. 13:00
AK013
Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod
33 : 21
Český pohár mužů
20.10. 19:00
AM062
Loko Louny - HBC Strakonice 1921
38 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jablonec - Ml. Boleslav
10 : 10 k.
video
online
Loko Louny - Dukla B
21 : 32
video
online
Náchod B - Ústí n.L.
32 : 23
video
online
Sokol Úvaly - Slavia
29 : 31
video
online
HK Lovosice B - Liberec
20 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
16
0
4
617 : 518
32
2
Ml. Boleslav
20
13
3
4
548 : 456
28
3
HK Lovosice B
20
14
0
6
622 : 527
28
4
Slavia
20
13
2
5
599 : 561
28
5
Loko Louny
20
13
0
7
570 : 536
26
6
1.HC Pardubice
20
9
1
10
570 : 544
19
7
Jablonec
20
9
1
10
519 : 504
18
8
Ústí n.L.
20
6
2
12
506 : 563
14
9
Náchod B
20
5
1
14
524 : 639
11
10
Liberec
20
5
1
14
536 : 589
11
11
Sokol Úvaly
20
1
1
18
471 : 645
3
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
139
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
128
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
29
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
25
Marek Šelmeci
TJ Sokol Úvaly
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
34
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
32
Michal Šťastný
TJ AŠ Ml. Boleslav
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.