Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár žen
25.10. 18:30
AN024
S.Vršovice - Sokol Písek
31 : 33
Žákovská liga starších žaček
13.5. 16:45
AP220
Sokol Poruba - S.Vršovice
21 : 23
13.5. 14:55
AP218
J.Hradec - Sokol Poruba
26 : 14
13.5. 13:05
AP216
Ústí n.L. - J.Hradec
19 : 27
13.5. 10:20
AP213
Sokol Poruba - Ústí n.L.
17 : 21
13.5. 08:30
AP211
Ústí n.L. - S.Vršovice
21 : 20
1.liga ženy
12.5. 12:00
AR121
H.Brod - S.Vršovice
24 : 30
8.5. 16:00
AR115
S.Vršovice - Zlín B
37 : 19
25.2. 15:30
AR077
HK Ivančice - H.Brod
40 : 28
10.12. 13:00
AR065
Kobylisy - Otrokovice
34 : 29
15.10. 16:00
AR020
DHC Plzeň - Kunovice
29 : 15
2.liga ženy - západ
11.2. 15:00
AS069
Kobylisy B - Ústí n.L.
28 : 17
19.11. 17:30
AS050
DHK Pardubice - J.Hradec
23 : 22
11.11. 18:00
AS048
J.Hradec - S.Vršovice B
25 : 20
7.10. 14:30
AS015
J.Hradec - Č.Budějovice
33 : 26
16.9. 12:00
AS002
Astra - Č.Budějovice
24 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
8.5. 18:00
AUA115
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
23 : 26
10.12. 11:00
AUA065
Kobylisy - Astra Praha
28 : 33
19.11. 15:30
AUA050
DHK Pardubice - Házená J.Hradec
24 : 26
11.11. 15:30
AUA048
Házená J.Hradec - Slavoj Žirovnice
18 : 13
22.10. 15:00
AUA029
Slavia - Kobylisy
37 : 20
7.10. 12:30
AUA015
Házená J.Hradec - H.Brod
29 : 22
16.9. 10:00
AUA002
Astra Praha - H.Brod
25 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
25.2. 13:30
AUB077
HK Ivančice - Olomouc
30 : 20
1.liga mladší dorostenky
8.5. 14:00
AV115
S.Vršovice - Zlín
29 : 31
8.4. 14:30
AV093
DHK Baník Most - Zlín
27 : 26
11.11. 13:30
AV048
J.Hradec - Zlín
32 : 30
7.10. 10:30
AV015
J.Hradec - Olomouc
28 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 16:00
AVA121
H.Brod - TJ Sokol Bělá
52 : 13
11.3. 16:00
AVA086
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
22 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice
nezadáno
video
online
Loko Louny - Chodov
27 : 19
video
online
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
video
online
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
39 : 26
video
online
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Liberec
13 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
24
21
0
3
838 : 530
42
2
Loko Louny
24
20
1
3
894 : 615
41
3
1.HC Pardubice
24
19
2
3
784 : 605
40
4
TJ Sokol Úvaly
24
15
1
8
687 : 628
31
5
1.HK Dvůr Králové
24
13
1
10
632 : 610
27
6
Chodov
24
12
1
11
660 : 634
25
7
HBC Strakonice 1921
24
10
2
12
678 : 702
22
8
Náchod
24
10
1
13
650 : 682
21
9
TJ Sokol Bělá
24
9
1
14
633 : 719
19
10
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
7
2
15
612 : 662
16
11
ZJ Kovofiniš Ledeč
24
7
2
15
591 : 719
16
12
L.Vršovice
24
6
0
18
552 : 699
12
13
TJ Kutná Hora
0
0
0
0
0 : 0
0
14
ELP Jablonec
24
0
0
24
551 : 957
0
Tabulka střelců
Radek Cvejn
TJ Náchod
196
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
187
Tomáš Jetenský
TJ Lokomotiva Louny
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
48
Radek Cvejn
TJ Náchod
32
Marek Šíl
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Všetečka
1.HK Dvůr Králové
44
Tomáš Svoboda
ElektroPraga Jablonec
42
Štěpán Staněček
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.