Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár žen
25.10. 18:30
AN024
S.Vršovice - Sokol Písek
31 : 33
Žákovská liga starších žaček
13.5. 16:45
AP220
Sokol Poruba - S.Vršovice
21 : 23
13.5. 14:55
AP218
J.Hradec - Sokol Poruba
26 : 14
13.5. 13:05
AP216
Ústí n.L. - J.Hradec
19 : 27
13.5. 10:20
AP213
Sokol Poruba - Ústí n.L.
17 : 21
13.5. 08:30
AP211
Ústí n.L. - S.Vršovice
21 : 20
1.liga ženy
12.5. 12:00
AR121
H.Brod - S.Vršovice
24 : 30
8.5. 16:00
AR115
S.Vršovice - Zlín B
37 : 19
25.2. 15:30
AR077
HK Ivančice - H.Brod
40 : 28
10.12. 13:00
AR065
Kobylisy - Otrokovice
34 : 29
15.10. 16:00
AR020
DHC Plzeň - Kunovice
29 : 15
2.liga ženy - západ
11.2. 15:00
AS069
Kobylisy B - Ústí n.L.
28 : 17
19.11. 17:30
AS050
DHK Pardubice - J.Hradec
23 : 22
11.11. 18:00
AS048
J.Hradec - S.Vršovice B
25 : 20
7.10. 14:30
AS015
J.Hradec - Č.Budějovice
33 : 26
16.9. 12:00
AS002
Astra - Č.Budějovice
24 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
8.5. 18:00
AUA115
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
23 : 26
10.12. 11:00
AUA065
Kobylisy - Astra Praha
28 : 33
19.11. 15:30
AUA050
DHK Pardubice - Házená J.Hradec
24 : 26
11.11. 15:30
AUA048
Házená J.Hradec - Slavoj Žirovnice
18 : 13
22.10. 15:00
AUA029
Slavia - Kobylisy
37 : 20
7.10. 12:30
AUA015
Házená J.Hradec - H.Brod
29 : 22
16.9. 10:00
AUA002
Astra Praha - H.Brod
25 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
25.2. 13:30
AUB077
HK Ivančice - Olomouc
30 : 20
1.liga mladší dorostenky
8.5. 14:00
AV115
S.Vršovice - Zlín
29 : 31
8.4. 14:30
AV093
DHK Baník Most - Zlín
27 : 26
11.11. 13:30
AV048
J.Hradec - Zlín
32 : 30
7.10. 10:30
AV015
J.Hradec - Olomouc
28 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 16:00
AVA121
H.Brod - TJ Sokol Bělá
52 : 13
11.3. 16:00
AVA086
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
22 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.