Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00
AB105
Náchod - Jičín B
31 : 30
29.10. 16:30
AB042
Chodov - Velká Bystřice
34 : 30
23.9. 16:00
AB013
Náchod - Tatran Litovel
20 : 33
2 liga muži JZČ
12.5. 18:00
AC127
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
29.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Košutka
17 : 22
10.2. 15:00
AC076
L.Vršovice - Sezimovo Ústí
20 : 18
12.11. 11:00
AC054
Sezimovo Ústí - Sokol Žďár n. S.
23 : 25
8.10. 11:00
AC028
Zruč n.S. - Sokol Žďár n. S.
24 : 28
10.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
26 : 21
2.liga muži SVČ
22.4. 17:30
AD113
1.HC Pardubice - Loko Louny
36 : 27
21.4. 15:00
AD110
Ml. Boleslav - Dukla B
33 : 19
14.4. 18:00
AD105
Náchod B - 1.HC Pardubice
19 : 28
18.3. 17:00
AD090
Loko Louny - Náchod B
30 : 18
3.3. 10:00
AD083
Dukla B - 1.HC Pardubice
36 : 25
4.11. 10:00
AD044
Dukla B - Ml. Boleslav
29 : 19
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:00
AG131
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
3.3. 14:00
AG083
Dukla - Jičín
27 : 22
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 13:30
AH181
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
54 : 28
24.3. 13:00
AH157
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá
25 : 25
18.3. 11:00
AH152
Loko Louny - Náchod
41 : 22
10.2. 13:00
AH237
L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 22
12.11. 09:00
AH072
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
23 : 29
29.10. 14:15
AH056
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
28 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.3. 12:00
AJ083
Dukla - Jičín
33 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
12.5. 10:00
AK127
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
22.4. 15:30
AK113
1.HC Pardubice - Loko Louny
32 : 36
14.4. 13:00
AK105
Náchod - 1.HC Pardubice
38 : 25
18.3. 14:30
AK090
Loko Louny - Náchod
39 : 36
23.9. 13:00
AK013
Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod
33 : 21
Český pohár mužů
20.10. 19:00
AM062
Loko Louny - HBC Strakonice 1921
38 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-8 - výsledky
video
online
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
31 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
27 : 31
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
28 : 29
video
online
Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.