Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Špunar
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00
AA162
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00
AB116
Házená L.Hustopeče - Jičín B
33 : 22
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
4.3. 10:30
AB082
Velká Bystřice - HC Zlín
29 : 22
12.11. 18:00
AB049
HC Zlín - Tatran Litovel
24 : 30
14.10. 16:00
AB035
Náchod - HC Zlín
30 : 29
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00
AC011
Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00
AD035
Náchod B - Sokol Úvaly
33 : 22
2.liga muži JM
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
9.9. 17:00
AE002
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30
AG082
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30
AI135
Sokol Juliánov - Litovel
23 : 35
12.11. 16:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 20
9.9. 15:00
AI002
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
25.2. 13:00
ALA078
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
35 : 27
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00
ALB082
Velká Bystřice - Zlín
38 : 24
12.11. 14:00
ALB049
Zlín - Rožnov p.R.
36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30
ALC002
SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice
23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00
AM076
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
18.10. 19:30
AM054
Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno
24 : 25
1.liga ženy
13.5. 17:00
AR125
Kunovice - HC Plzeň
21 : 28
21.10. 15:00
AR029
Kunovice - Kobylisy
17 : 22
23.9. 13:00
AR012
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
28 : 31
2.liga ženy - východ
11.3. 16:45
AT042
Hodonín B - Karviná
46 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
3.2. 09:30
AUB132
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
19 : 27
23.9. 11:00
AUB012
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 32
1.liga mladší dorostenky
15.10. 15:00
AV022
Olomouc - Zlín
28 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
13.5. 14:30
AVB125
Kunovice - Poruba
41 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 9-12 -část 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
32 : 32
video
online
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
26 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
6
5
0
1
183 : 148
25
2
Cement Hranice
6
3
1
2
188 : 181
24
3
SKKP Handball Brno
6
2
2
2
182 : 189
20
4
HBC Strakonice 1921
6
0
1
5
159 : 194
11
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.