Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Špunar
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00
AA162
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00
AB116
Házená L.Hustopeče - Jičín B
33 : 22
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
4.3. 10:30
AB082
Velká Bystřice - HC Zlín
29 : 22
12.11. 18:00
AB049
HC Zlín - Tatran Litovel
24 : 30
14.10. 16:00
AB035
Náchod - HC Zlín
30 : 29
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00
AC011
Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00
AD035
Náchod B - Sokol Úvaly
33 : 22
2.liga muži JM
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
9.9. 17:00
AE002
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30
AG082
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30
AI135
Sokol Juliánov - Litovel
23 : 35
12.11. 16:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 20
9.9. 15:00
AI002
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
25.2. 13:00
ALA078
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
35 : 27
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00
ALB082
Velká Bystřice - Zlín
38 : 24
12.11. 14:00
ALB049
Zlín - Rožnov p.R.
36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30
ALC002
SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice
23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00
AM076
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
18.10. 19:30
AM054
Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno
24 : 25
1.liga ženy
13.5. 17:00
AR125
Kunovice - HC Plzeň
21 : 28
21.10. 15:00
AR029
Kunovice - Kobylisy
17 : 22
23.9. 13:00
AR012
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
28 : 31
2.liga ženy - východ
11.3. 16:45
AT042
Hodonín B - Karviná
46 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
3.2. 09:30
AUB132
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
19 : 27
23.9. 11:00
AUB012
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 32
1.liga mladší dorostenky
15.10. 15:00
AV022
Olomouc - Zlín
28 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
13.5. 14:30
AVB125
Kunovice - Poruba
41 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.