Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Špunar
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00
AA162
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00
AB116
Házená L.Hustopeče - Jičín B
33 : 22
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
4.3. 10:30
AB082
Velká Bystřice - HC Zlín
29 : 22
12.11. 18:00
AB049
HC Zlín - Tatran Litovel
24 : 30
14.10. 16:00
AB035
Náchod - HC Zlín
30 : 29
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00
AC011
Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00
AD035
Náchod B - Sokol Úvaly
33 : 22
2.liga muži JM
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
9.9. 17:00
AE002
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30
AG082
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30
AI135
Sokol Juliánov - Litovel
23 : 35
12.11. 16:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 20
9.9. 15:00
AI002
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
25.2. 13:00
ALA078
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
35 : 27
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00
ALB082
Velká Bystřice - Zlín
38 : 24
12.11. 14:00
ALB049
Zlín - Rožnov p.R.
36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30
ALC002
SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice
23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00
AM076
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
18.10. 19:30
AM054
Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno
24 : 25
1.liga ženy
13.5. 17:00
AR125
Kunovice - HC Plzeň
21 : 28
21.10. 15:00
AR029
Kunovice - Kobylisy
17 : 22
23.9. 13:00
AR012
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
28 : 31
2.liga ženy - východ
11.3. 16:45
AT042
Hodonín B - Karviná
46 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
3.2. 09:30
AUB132
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
19 : 27
23.9. 11:00
AUB012
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 32
1.liga mladší dorostenky
15.10. 15:00
AV022
Olomouc - Zlín
28 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
13.5. 14:30
AVB125
Kunovice - Poruba
41 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
video
online
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
video
online
Kopřivnice - Jičín
31 : 25
video
online
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
34 : 21
video
online
HK Lovosice - Sokol Ostrava
47 : 25
video
online
HCB Karviná - Dukla
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
21
0
1
768 : 477
42
2
Sokol Nové Veselí
22
17
0
5
627 : 549
34
3
Dukla
22
15
2
5
594 : 531
32
4
HCB Karviná
22
15
0
7
662 : 643
30
5
HK Lovosice
22
12
2
8
635 : 552
26
6
Talent Plzeň
22
12
2
8
584 : 549
26
7
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
2
11
599 : 590
20
8
Kopřivnice
22
8
0
14
634 : 669
16
9
Jičín
22
7
0
15
588 : 622
14
10
TJ Sokol Šťáhlavy
22
6
2
14
587 : 673
14
11
Velká Bystřice
22
4
1
17
622 : 691
9
12
Sokol Ostrava
22
0
1
21
488 : 842
1
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
209
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
188
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Harabiš
HC Dukla Praha
54
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Davídek
Talent Plzeň
54
Vojtěch Kesl
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.