Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.11. 16:00
AE065
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
22 : 21
2.liga muži SM
14.4. 14:00
AF103
Rožnov p.R. - Uničov A
31 : 21
17.3. 14:00
AF085
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
36 : 24
17.2. 14:00
AF072
L.Zubří - HBC Olomouc
24 : 19
18.11. 16:30
AF057
MHK Karviná - Luhačovice
24 : 19
28.10. 13:30
AF038
Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov
24 : 30
1.liga starší dorostenci
24.4. 19:00
AG128
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
18.3. 15:00
AG090
HCB Karviná - Talent Plzeň
25 : 23
17.3. 10:00
AG085
Sokol Ostrava - Kopřivnice
25 : 45
25.2. 17:00
AG073
Zubří - Kopřivnice
35 : 22
5.11. 15:00
AG047
HCB Karviná - Jičín
43 : 33
19.10. 18:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
29 : 30
2.liga starší dorostenci - M
26.5. 12:00
AI217
Rožnov p.R. - Žeravice
24 : 20
10.2. 09:15
AI233
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
26 : 36
16.12. 14:00
AI105
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 27
1.liga mladší dorostenci
24.4. 17:00
AJ128
Pepino SKP F-M - Zubří
30 : 34
18.3. 13:00
AJ090
Karviná - Talent Plzeň A
31 : 28
25.2. 15:00
AJ073
Zubří - Kopřivnice
35 : 14
5.11. 13:00
AJ047
Karviná - Jičín
23 : 23
19.10. 16:30
AJ038
Pepino SKP F-M - Karviná
26 : 21
2.liga mladší dorostenci - SM
14.4. 12:00
ALB103
Rožnov p.R. - Házená Uničov
43 : 16
17.3. 12:00
ALB085
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
32 : 31
27.2. 18:30
ALB073
HC Zubří B - Rožnov p.R.
28 : 29
Žákovská liga starších žáků
20.1. 18:00
AO090
HBC Olomouc - HCB Karviná
14 : 22
20.1. 15:00
AO087
HCB Karviná - Zubří
24 : 20
20.1. 13:00
AO085
Zubří - HBC Olomouc
24 : 19
20.1. 12:00
AO084
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
42 : 17
20.1. 10:00
AO082
HK FCC Město Lovosice - Zubří
15 : 27
Žákovská liga starších žaček
7.4. 16:15
AP184
Ostrava-Zábřeh - Sokol Kobylisy II
19 : 25
7.4. 13:30
AP181
Sokol Kobylisy II - Hvězda Cheb
15 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.