Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - SM
11.11. 10:30
ALB053
TJ Sokol Luhačovice - Hranice
13 : 35
5.11. 09:00
ALB047
TJ Holešov - HBC Olomouc
20 : 47
24.9. 14:00
ALB015
Házená Uničov - Žeravice
17 : 37
9.9. 12:30
ALB005
Zlín - Sokol Ostrava
36 : 40
Český pohár mužů
2.9. 11:00
AM030
Val.Meziříčí - Vsetín
20 : 32
2.liga ženy - východ
29.4. 15:30
AT054
Házená Velká Bystřice - Poruba B
29 : 33
22.4. 16:00
AT050
Hodonín B - Házená Velká Bystřice
34 : 26
22.10. 15:30
AT015
Házená Velká Bystřice - Olomouc
20 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
10.12. 15:30
AUB062
SHK Veselí n.M. - Zlín
31 : 26
3.12. 15:00
AUB060
Zlín - Tatran Bohunice
38 : 14
28.10. 15:00
AUB033
Olomouc - SHK Veselí n.M.
14 : 14
Jihomoravská liga mužů
12.5. 18:45
LA055
HK Ivančice B - Nové Bránice
24 : 17
MSL Muži sk. I.
13.5. 14:30
NAA019
Suchdol n/O - Droždín
20 : 30
MSL Muži sk. C
4.11. 11:00
N_AC027
Val.Meziříčí - Veselá
30 : 26
10.9. 14:00
N_AC002
Veselá - Senice
31 : 19
MSL Starší žáci sk. B
12.11. 15:30
N_C030
Nový Jičín - Karviná B
26 : 19
MSL Starší žačky
12.11. 14:00
N_J038
TJ Nový Jičín - Třinec
25 : 12
MSL Mladší žačky
12.11. 09:00
N_K038
Nový Jičín - TJ TŽ Třinec
22 : 14
LOLK Starší žačky
27.5. 09:00
OA076
Zlín A - Lesana Zubří
35 : 20
7.10. 13:45
OA021
Žeravice - Zlín A
23 : 24
30.9. 11:00
OA018
Otrokovice - Hovězí
47 : 11
LOLK Starší žáci
15.10. 17:00
OB021
Horka nad Moravou - TJ Sokol Centrum Haná B
24 : 17
7.10. 15:15
OB017
Žeravice - Horka nad Moravou
19 : 17
1.10. 10:30
OB014
TJ Sokol Centrum Haná B - HBC Olomouc
7 : 34
LOLK Mladší žactvo I.
15.10. 13:00
OC016
Horka nad Moravou - Házená Velká Bystřice
17 : 18
LOLK Mladší žactvo II.
7.10. 12:15
OD017
Žeravice - Senice na Hané
21 : 13
1.10. 14:30
OD014
Sokol Kostelec na Hané - HBC Olomouc B
15 : 18
ZL mladší žactvo I
10.2. 11:00
ZA042
Zlín C_ch - Bystřice p.H. A_s
16 : 18
18.11. 08:30
ZA028
Vsetín_ch - Bystřice p.H. A_s
14 : 17
5.11. 12:30
ZA024
Holešov A_s - Zubří A_ch
23 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.