Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE129
Ivančice - Telnice
44 : 35
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
16.9. 16:00
AE010
Sokol II.Prostějov - Ivančice
18 : 26
2.liga muži SM
5.5. 17:00
AF126
HBC Olomouc - Pepino SKP F-M B
28 : 33
28.4. 14:00
AF119
Vsetín - Luhačovice
28 : 22
28.11. 19:00
AF062
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
26 : 33
19.11. 17:30
AF056
Vsetín - SKH Polanka n.O
30 : 24
11.11. 12:30
AF053
Luhačovice - Vsetín
21 : 31
5.11. 11:00
AF047
TJ SOGOS Holešov - HBC Olomouc
29 : 28
24.9. 16:00
AF015
Uničov A - Žeravice
22 : 24
17.9. 16:00
AF012
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
2.liga starší dorostenci - M
27.5. 10:30
AI219
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
20.5. 10:00
AI216
Žeravice - Bohunice
39 : 35
6.5. 15:00
AI194
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
23 : 24
5.5. 15:00
AI198
HBC Olomouc - Sokol Juliánov
39 : 14
28.4. 12:00
AI189
Vsetín - Sokol Sokolnice
48 : 24
10.2. 18:30
AI240
Vsetín - Litovel
33 : 45
10.2. 12:30
AI236
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 22
16.12. 13:30
AI106
Vsetín - TJ Sokol Horka n.M.
45 : 22
3.12. 17:00
AI095
Zlín - HBC Olomouc
39 : 29
19.11. 15:30
AI076
Vsetín - Sokol Telnice
34 : 29
27.10. 17:00
AI046
Vsetín - Bohunice
46 : 33
15.10. 15:00
AI044
TJ Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc
24 : 34
7.10. 17:00
AI037
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
35 : 19
1.10. 12:30
AI026
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Sokolnice
37 : 22
17.9. 14:00
AI016
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
48 : 31
9.9. 14:30
AI005
Zlín - SKH Polanka n.O.
27 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 15:00
ALA129
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
29.4. 09:00
ALA115
Napajedla - Maloměřice
47 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 13:00
ALB126
HBC Olomouc - Zlín
29 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Pepino SKP F-M - Zubří
30 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
31 : 34
video
online
Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S.
36 : 20
video
online
HK Lovosice - Liberec
40 : 40
video
online
Karviná - Dukla
26 : 33
video
online
Talent Plzeň A - HK Baník Most
25 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
20
0
2
733 : 486
40
2
Dukla
22
19
1
2
702 : 532
39
3
Zubří
22
18
0
4
776 : 519
36
4
Pepino SKP F-M
22
15
1
6
670 : 564
31
5
HK Lovosice
22
11
2
9
728 : 701
24
6
Jičín
22
10
1
11
596 : 633
21
7
Sokol Žďár n. S.
22
9
1
12
600 : 638
19
8
Talent Plzeň A
22
9
0
13
575 : 661
18
9
Karviná
22
8
1
13
592 : 658
17
10
Liberec
22
5
1
16
607 : 742
11
11
Kopřivnice
22
2
0
20
543 : 770
4
12
HK Baník Most
22
2
0
20
527 : 745
4
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
HK FCC Město Lovosice
190
Leonard Kaplan
Talent Plzeň A
149
Jonáš Patzel
HC Dukla Praha
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Hála
HCB Karviná
30
Jan Svítek
HK Baník Most
24
Pavel Fuciman
Pepino SKP Frýdek-Místek
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Ciesla
HK Baník Most
58
Daniel Dojčinovič
HK FCC Město Lovosice
56
Petr Hájek
Liberec Handball
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.