Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE129
Ivančice - Telnice
44 : 35
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
16.9. 16:00
AE010
Sokol II.Prostějov - Ivančice
18 : 26
2.liga muži SM
5.5. 17:00
AF126
HBC Olomouc - Pepino SKP F-M B
28 : 33
28.4. 14:00
AF119
Vsetín - Luhačovice
28 : 22
28.11. 19:00
AF062
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
26 : 33
19.11. 17:30
AF056
Vsetín - SKH Polanka n.O
30 : 24
11.11. 12:30
AF053
Luhačovice - Vsetín
21 : 31
5.11. 11:00
AF047
TJ SOGOS Holešov - HBC Olomouc
29 : 28
24.9. 16:00
AF015
Uničov A - Žeravice
22 : 24
17.9. 16:00
AF012
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
2.liga starší dorostenci - M
27.5. 10:30
AI219
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
20.5. 10:00
AI216
Žeravice - Bohunice
39 : 35
6.5. 15:00
AI194
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
23 : 24
5.5. 15:00
AI198
HBC Olomouc - Sokol Juliánov
39 : 14
28.4. 12:00
AI189
Vsetín - Sokol Sokolnice
48 : 24
10.2. 18:30
AI240
Vsetín - Litovel
33 : 45
10.2. 12:30
AI236
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 22
16.12. 13:30
AI106
Vsetín - TJ Sokol Horka n.M.
45 : 22
3.12. 17:00
AI095
Zlín - HBC Olomouc
39 : 29
19.11. 15:30
AI076
Vsetín - Sokol Telnice
34 : 29
27.10. 17:00
AI046
Vsetín - Bohunice
46 : 33
15.10. 15:00
AI044
TJ Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc
24 : 34
7.10. 17:00
AI037
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
35 : 19
1.10. 12:30
AI026
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Sokolnice
37 : 22
17.9. 14:00
AI016
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
48 : 31
9.9. 14:30
AI005
Zlín - SKH Polanka n.O.
27 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 15:00
ALA129
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
29.4. 09:00
ALA115
Napajedla - Maloměřice
47 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 13:00
ALB126
HBC Olomouc - Zlín
29 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.