Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 18:00
AC046
Praha 4 - Košutka
26 : 26
15.10. 18:30
AC035
Praha 4 - Č.Budějovice
32 : 25
15.10. 11:00
AC032
Sezimovo Ústí - Třeboň
21 : 24
1.10. 17:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
20 : 28
2.liga muži SVČ
23.9. 18:00
AD016
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
22 : 22
10.9. 17:30
AD006
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 30
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 17:00
AH222
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
12.5. 13:00
AH208
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové
23 : 32
5.5. 15:00
AH199
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
28 : 24
17.3. 15:00
AH148
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
24 : 33
11.3. 16:30
AH229
Chodov - L.Vršovice
23 : 21
3.3. 13:00
AH140
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
29 : 19
24.2. 15:00
AH131
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 25
17.12. 17:00
AH106
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 37
25.11. 15:00
AH082
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
27 : 34
11.11. 12:00
AH110
TJ Sokol Úvaly - Liberec
28 : 33
15.10. 09:00
AH042
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec
24 : 34
23.9. 16:00
AH020
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 23
10.9. 15:30
AH008
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921
31 : 16
2.liga mladší dorostenci - Č
14.4. 16:00
AK107
Házená Mělník - Třeboň
35 : 29
25.2. 15:00
AK076
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
17.2. 16:00
AK068
Házená Mělník - Náchod
41 : 45
11.11. 14:00
AK049
TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
39 : 35
23.9. 14:00
AK016
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 27
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM042
Jablonec - Liberec
28 : 22
28.8. 19:00
AM009
Tamburello - Slavia
27 : 35
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO220
HCB Karviná - S.Vršovice
28 : 13
29.4. 15:50
AO219
Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 37
29.4. 14:00
AO217
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
27 : 23
29.4. 11:15
AO214
S.Vršovice - Házená Mělník
18 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.