Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 18:00
AC046
Praha 4 - Košutka
26 : 26
15.10. 18:30
AC035
Praha 4 - Č.Budějovice
32 : 25
15.10. 11:00
AC032
Sezimovo Ústí - Třeboň
21 : 24
1.10. 17:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
20 : 28
2.liga muži SVČ
23.9. 18:00
AD016
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
22 : 22
10.9. 17:30
AD006
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 30
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 17:00
AH222
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
12.5. 13:00
AH208
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové
23 : 32
5.5. 15:00
AH199
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
28 : 24
17.3. 15:00
AH148
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
24 : 33
11.3. 16:30
AH229
Chodov - L.Vršovice
23 : 21
3.3. 13:00
AH140
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
29 : 19
24.2. 15:00
AH131
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 25
17.12. 17:00
AH106
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 37
25.11. 15:00
AH082
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
27 : 34
11.11. 12:00
AH110
TJ Sokol Úvaly - Liberec
28 : 33
15.10. 09:00
AH042
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec
24 : 34
23.9. 16:00
AH020
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 23
10.9. 15:30
AH008
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921
31 : 16
2.liga mladší dorostenci - Č
14.4. 16:00
AK107
Házená Mělník - Třeboň
35 : 29
25.2. 15:00
AK076
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
17.2. 16:00
AK068
Házená Mělník - Náchod
41 : 45
11.11. 14:00
AK049
TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
39 : 35
23.9. 14:00
AK016
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 27
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM042
Jablonec - Liberec
28 : 22
28.8. 19:00
AM009
Tamburello - Slavia
27 : 35
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO220
HCB Karviná - S.Vršovice
28 : 13
29.4. 15:50
AO219
Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 37
29.4. 14:00
AO217
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
27 : 23
29.4. 11:15
AO214
S.Vršovice - Házená Mělník
18 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.