Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 18:00
AC046
Praha 4 - Košutka
26 : 26
15.10. 18:30
AC035
Praha 4 - Č.Budějovice
32 : 25
15.10. 11:00
AC032
Sezimovo Ústí - Třeboň
21 : 24
1.10. 17:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
20 : 28
2.liga muži SVČ
23.9. 18:00
AD016
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
22 : 22
10.9. 17:30
AD006
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 30
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 17:00
AH222
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
12.5. 13:00
AH208
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové
23 : 32
5.5. 15:00
AH199
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
28 : 24
17.3. 15:00
AH148
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
24 : 33
11.3. 16:30
AH229
Chodov - L.Vršovice
23 : 21
3.3. 13:00
AH140
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
29 : 19
24.2. 15:00
AH131
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 25
17.12. 17:00
AH106
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 37
25.11. 15:00
AH082
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
27 : 34
11.11. 12:00
AH110
TJ Sokol Úvaly - Liberec
28 : 33
15.10. 09:00
AH042
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec
24 : 34
23.9. 16:00
AH020
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 23
10.9. 15:30
AH008
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921
31 : 16
2.liga mladší dorostenci - Č
14.4. 16:00
AK107
Házená Mělník - Třeboň
35 : 29
25.2. 15:00
AK076
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
17.2. 16:00
AK068
Házená Mělník - Náchod
41 : 45
11.11. 14:00
AK049
TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
39 : 35
23.9. 14:00
AK016
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 27
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM042
Jablonec - Liberec
28 : 22
28.8. 19:00
AM009
Tamburello - Slavia
27 : 35
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO220
HCB Karviná - S.Vršovice
28 : 13
29.4. 15:50
AO219
Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 37
29.4. 14:00
AO217
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
27 : 23
29.4. 11:15
AO214
S.Vršovice - Házená Mělník
18 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
video
online
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
video
online
Tatran Litovel - Jičín B
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tatran Litovel
18
16
0
2
529 : 420
32
2
Chodov
18
14
0
4
557 : 463
28
3
HK Bystřice p.H.
18
10
2
6
482 : 471
22
4
Házená L.Hustopeče
18
9
2
7
501 : 469
20
5
Jičín B
18
9
1
8
453 : 459
19
6
Náchod
18
7
1
10
471 : 514
15
7
S.Vršovice
18
7
0
11
459 : 504
14
8
HC Zlín
18
6
1
11
467 : 506
13
9
Velká Bystřice
18
5
2
11
436 : 467
12
10
Dvůr Králové
18
2
1
15
390 : 472
5
Tabulka střelců
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
133
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
121
Jan Bednář
Sokol Vršovice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
40
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
28
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
50
Pavel Bonaventura
1.HK Dvůr Králové
44
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.