Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 18:00
AC046
Praha 4 - Košutka
26 : 26
15.10. 18:30
AC035
Praha 4 - Č.Budějovice
32 : 25
15.10. 11:00
AC032
Sezimovo Ústí - Třeboň
21 : 24
1.10. 17:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
20 : 28
2.liga muži SVČ
23.9. 18:00
AD016
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
22 : 22
10.9. 17:30
AD006
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 30
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 17:00
AH222
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
12.5. 13:00
AH208
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové
23 : 32
5.5. 15:00
AH199
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
28 : 24
17.3. 15:00
AH148
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
24 : 33
11.3. 16:30
AH229
Chodov - L.Vršovice
23 : 21
3.3. 13:00
AH140
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
29 : 19
24.2. 15:00
AH131
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 25
17.12. 17:00
AH106
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 37
25.11. 15:00
AH082
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
27 : 34
11.11. 12:00
AH110
TJ Sokol Úvaly - Liberec
28 : 33
15.10. 09:00
AH042
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec
24 : 34
23.9. 16:00
AH020
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 23
10.9. 15:30
AH008
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921
31 : 16
2.liga mladší dorostenci - Č
14.4. 16:00
AK107
Házená Mělník - Třeboň
35 : 29
25.2. 15:00
AK076
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
17.2. 16:00
AK068
Házená Mělník - Náchod
41 : 45
11.11. 14:00
AK049
TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
39 : 35
23.9. 14:00
AK016
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 27
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM042
Jablonec - Liberec
28 : 22
28.8. 19:00
AM009
Tamburello - Slavia
27 : 35
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO220
HCB Karviná - S.Vršovice
28 : 13
29.4. 15:50
AO219
Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 37
29.4. 14:00
AO217
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
27 : 23
29.4. 11:15
AO214
S.Vršovice - Házená Mělník
18 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky
video
online
SK Kuřim - Zlín
8 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
35 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
23 : 17
video
online
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 31
video
online
Úvaly - HK FCC Město Lovosice
23 : 27
video
online
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
15 : 31
video
online
Zlín - Úvaly
33 : 21
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
28 : 20
video
online
Úvaly - SK Kuřim
16 : 14
video
online
HK FCC Město Lovosice - Zlín
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HCB Karviná
24
23
0
1
617 : 340
46
2
Zubří
24
22
0
2
557 : 397
44
3
Dukla A
24
22
0
2
722 : 470
44
4
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
20
1
3
619 : 479
41
5
Házená Velká Bystřice
24
18
2
4
595 : 515
38
6
Talent Plzeň
24
18
1
5
556 : 374
37
7
Zlín
24
16
0
8
559 : 443
32
8
HBC Jičín
24
15
0
9
557 : 512
30
9
TJ Sokol Nové Veselí
24
13
2
9
545 : 496
28
10
Uh. Hradiště
24
14
0
10
424 : 423
28
11
Kopřivnice
24
13
0
11
507 : 495
26
12
HBC Olomouc
24
12
1
11
506 : 475
25
13
Polanka
24
10
2
12
468 : 489
22
14
Dukla B
24
10
2
12
466 : 491
22
15
Litovel
24
9
3
12
528 : 531
21
16
TJ Cement Hranice
24
10
0
14
446 : 489
20
17
HBC Strakonice
24
8
2
14
390 : 450
18
18
Liberec
24
9
0
15
514 : 534
18
19
HK FCC Město Lovosice
24
6
0
18
527 : 674
12
20
Nový Jičín
24
6
0
18
479 : 582
12
21
S.Vršovice
24
4
2
18
434 : 555
10
22
Úvaly
24
4
2
18
425 : 585
10
23
Házená Mělník
24
4
0
20
364 : 619
8
24
Házená L.Hustopeče
24
2
0
22
469 : 651
4
25
SK Kuřim
24
2
0
22
348 : 553
4
Tabulka střelců
Sebastian Szafran
TJ Nový Jičín
226
Adam Krejčí
Tatran Litovel
209
Tomáš Randýsek
HC Zubří
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
50
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek
29
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
44
Oleh Lysenko
ČZ HBC Strakonice 1921
34
Karel Líbal
Dukla Praha B
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.