Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Mach
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci - M
27.5. 10:30
AI219
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
6.5. 15:00
AI194
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
23 : 24
22.4. 13:30
AI182
Žeravice - Sokol V. Meziříčí
41 : 31
24.2. 10:00
AI131
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 19
10.2. 12:30
AI236
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 22
26.11. 13:00
AI020
TJ Sokol Horka n.M. - Zlín
20 : 42
11.11. 17:00
AI067
Žeravice - Sokol Juliánov
35 : 13
2.liga mladší dorostenci - SM
13.5. 16:30
ALB132
Žeravice - Hranice
20 : 26
11.5. 18:00
ALB119
Hranice - TJ Sokol Luhačovice
37 : 15
14.4. 13:30
ALB108
Velká Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
51 : 26
24.3. 15:30
ALB093
Hranice - Zlín
23 : 30
24.2. 17:00
ALB078
TJ Nový Jičín - Hranice
31 : 29
14.11. 17:00
ALB056
Hranice - Velká Bystřice
35 : 29
17.9. 16:30
ALB012
Hranice - TJ Nový Jičín
35 : 23
2.liga ženy - východ
14.4. 15:30
AT047
Házená Velká Bystřice - Karviná
28 : 24
29.10. 15:30
AT017
Házená Velká Bystřice - Karviná
37 : 24
2.liga mladší dorostenky - východ
22.4. 15:30
AVB107
SK Žeravice - TJ Nový Jičín
28 : 19
11.11. 15:00
AVB044
SK Žeravice - Zábřeh
38 : 36
7.10. 11:00
AVB018
Kunovice - TJ Nový Jičín
36 : 20
Jihomoravská liga mužů
4.11. 11:00
LA021
Uh. Hradiště - Hostěrádky
29 : 27
MSL Muži sk. I.
12.5. 11:00
NAA020
Val.Meziříčí - Hlučín
27 : 26
4.5. 17:30
NAA003
Val.Meziříčí - Suchdol n/O
26 : 30
28.4. 11:00
NAA013
Val.Meziříčí - Droždín
27 : 44
MSL Muži sk. C
10.9. 14:00
N_AC002
Veselá - Senice
31 : 19
MSL Ženy
20.5. 15:00
N_I021
L.Zubří - Hlučín
43 : 25
LOLK Starší žačky
2.6. 10:30
OA085
Lesana Zubří - Hovězí
32 : 8
27.5. 09:00
OA076
Zlín A - Lesana Zubří
35 : 20
29.10. 10:00
OA040
Hovězí - Lesana Zubří
12 : 39
21.10. 10:30
OA031
Lesana Zubří - Zlín A
13 : 24
LOLK Starší žáci
14.4. 11:30
OB036
Házená Velká Bystřice - TJ Cement Hranice
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 9-12 -část 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
32 : 32
video
online
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
26 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
6
5
0
1
183 : 148
25
2
Cement Hranice
6
3
1
2
188 : 181
24
3
SKKP Handball Brno
6
2
2
2
182 : 189
20
4
HBC Strakonice 1921
6
0
1
5
159 : 194
11
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.