Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
14.4. 16:30
AC105
Praha 4 - Zruč n.S.
26 : 20
8.4. 15:00
AC102
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
23 : 37
4.3. 19:30
AC080
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
27 : 30
4.3. 16:00
AC083
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
35 : 16
26.11. 16:00
AC064
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
21 : 30
17.9. 16:00
AC009
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 29
2.liga muži SVČ
6.5. 17:30
AD126
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
28 : 19
5.5. 17:00
AD124
Liberec - Loko Louny
27 : 32
29.4. 14:00
AD116
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
29 : 30
21.4. 15:00
AD110
Ml. Boleslav - Dukla B
33 : 19
24.3. 18:00
AD095
Ústí n.L. - Slavia
24 : 36
17.3. 18:00
AD088
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav
23 : 31
11.11. 18:00
AD054
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
22 : 22
15.10. 17:00
AD034
Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 23
14.10. 18:00
AD032
Ústí n.L. - Liberec
30 : 18
8.10. 18:00
AD026
HK Lovosice B - Náchod B
44 : 27
30.9. 18:00
AD021
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
30 : 29
24.9. 16:00
AD015
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
26 : 24
9.9. 17:00
AD003
Loko Louny - Ústí n.L.
35 : 27
1.liga starší dorostenci
29.4. 12:00
AG116
HK Lovosice - Jičín
29 : 27
2.12. 14:00
AG042
Dukla - Velká Bystřice
29 : 33
8.10. 16:00
AG026
HK Lovosice - Talent Plzeň
30 : 22
24.9. 14:00
AG015
HK Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy
28 : 28
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 14:30
AH221
Loko Louny - Chodov
27 : 19
19.5. 16:00
AH213
Liberec - Loko Louny
25 : 35
6.5. 13:30
AH198
1.HC Pardubice - Loko Louny
34 : 36
5.5. 15:00
AH196
Liberec - ELP Jablonec
60 : 25
8.4. 17:00
AH168
L.Vršovice - Loko Louny
18 : 33
9.9. 14:30
AH003
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
43 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga EF-baráž - výsledky
video
online
Maloměřice - TJ SOGOS Holešov
38 : 22
video
online
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
Tabulka střelců
Tomáš Musil
SHC Maloměřice
16
Jan Ipser
SHC Maloměřice
15
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Musil
SHC Maloměřice
2
David Jaroš
TJ SOGOS Holešov
2
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Osoba
SHC Maloměřice
8
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
4
Jan Šoustal
TJ SOGOS Holešov
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.