Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
5.11. 11:00
AB048
Házená L.Hustopeče - HC Zlín
23 : 22
16.9. 16:00
AB012
S.Vršovice - Náchod
22 : 25
2 liga muži JZČ
7.4. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 24
7.10. 18:00
AC027
Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
2.liga muži JM
28.4. 17:00
AE119
TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
2.liga starší dorostenci Č
5.5. 15:30
AH197
HBC Strakonice 1921 - Náchod
33 : 23
17.2. 15:30
AH128
HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice
30 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00
AK012
Sokol Vršovice - Náchod
41 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
28.4. 15:00
ALA080
TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
37 : 16
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AM072
Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň
28 : 42
22.10. 14:00
AM064
Č.Budějovice - Chodov
34 : 33
Žákovská liga starších žáků
19.5. 17:15
AO260
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
21 : 21
19.5. 16:20
AO259
Dukla A - Házená Velká Bystřice
28 : 21
19.5. 13:35
AO256
Házená Velká Bystřice - HCB Karviná
22 : 27
19.5. 12:40
AO255
Dukla A - TJ Sokol Nové Veselí
28 : 26
19.5. 09:55
AO252
HCB Karviná - Dukla A
18 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP238
Bohunice - HC Zlín
15 : 26
12.5. 14:00
AP236
DHK Most - Bohunice
23 : 16
12.5. 13:00
AP235
Slavia - HC Zlín
19 : 22
12.5. 10:00
AP232
Bohunice - Slavia
11 : 17
12.5. 09:00
AP231
DHK Most - Slavoj Žirovnice
17 : 18
11.2. 13:30
AP113
DHK Most - DHK Zora Olomouc
15 : 21
11.2. 12:35
AP112
J.Hradec - SC Bohumín
28 : 13
11.2. 11:40
AP111
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
18 : 11
11.2. 08:55
AP108
SC Bohumín - DHK Zora Olomouc
6 : 23
11.2. 08:00
AP107
J.Hradec - DHK Most
16 : 18
3.12. 16:00
AP024
Sokol Kobylisy II - Karviná
19 : 22
3.12. 14:00
AP022
Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II
22 : 18
3.12. 13:00
AP021
Otrokovice - Karviná
27 : 19
3.12. 10:00
AP018
Sokol Kobylisy II - Otrokovice
14 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.