Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
5.11. 11:00
AB048
Házená L.Hustopeče - HC Zlín
23 : 22
16.9. 16:00
AB012
S.Vršovice - Náchod
22 : 25
2 liga muži JZČ
7.4. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 24
7.10. 18:00
AC027
Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
2.liga muži JM
28.4. 17:00
AE119
TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
2.liga starší dorostenci Č
5.5. 15:30
AH197
HBC Strakonice 1921 - Náchod
33 : 23
17.2. 15:30
AH128
HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice
30 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00
AK012
Sokol Vršovice - Náchod
41 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
28.4. 15:00
ALA080
TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
37 : 16
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AM072
Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň
28 : 42
22.10. 14:00
AM064
Č.Budějovice - Chodov
34 : 33
Žákovská liga starších žáků
19.5. 17:15
AO260
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
21 : 21
19.5. 16:20
AO259
Dukla A - Házená Velká Bystřice
28 : 21
19.5. 13:35
AO256
Házená Velká Bystřice - HCB Karviná
22 : 27
19.5. 12:40
AO255
Dukla A - TJ Sokol Nové Veselí
28 : 26
19.5. 09:55
AO252
HCB Karviná - Dukla A
18 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP238
Bohunice - HC Zlín
15 : 26
12.5. 14:00
AP236
DHK Most - Bohunice
23 : 16
12.5. 13:00
AP235
Slavia - HC Zlín
19 : 22
12.5. 10:00
AP232
Bohunice - Slavia
11 : 17
12.5. 09:00
AP231
DHK Most - Slavoj Žirovnice
17 : 18
11.2. 13:30
AP113
DHK Most - DHK Zora Olomouc
15 : 21
11.2. 12:35
AP112
J.Hradec - SC Bohumín
28 : 13
11.2. 11:40
AP111
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
18 : 11
11.2. 08:55
AP108
SC Bohumín - DHK Zora Olomouc
6 : 23
11.2. 08:00
AP107
J.Hradec - DHK Most
16 : 18
3.12. 16:00
AP024
Sokol Kobylisy II - Karviná
19 : 22
3.12. 14:00
AP022
Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II
22 : 18
3.12. 13:00
AP021
Otrokovice - Karviná
27 : 19
3.12. 10:00
AP018
Sokol Kobylisy II - Otrokovice
14 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
video
online
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
video
online
Kopřivnice - Jičín
31 : 25
video
online
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
34 : 21
video
online
HK Lovosice - Sokol Ostrava
47 : 25
video
online
HCB Karviná - Dukla
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
21
0
1
768 : 477
42
2
Sokol Nové Veselí
22
17
0
5
627 : 549
34
3
Dukla
22
15
2
5
594 : 531
32
4
HCB Karviná
22
15
0
7
662 : 643
30
5
HK Lovosice
22
12
2
8
635 : 552
26
6
Talent Plzeň
22
12
2
8
584 : 549
26
7
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
2
11
599 : 590
20
8
Kopřivnice
22
8
0
14
634 : 669
16
9
Jičín
22
7
0
15
588 : 622
14
10
TJ Sokol Šťáhlavy
22
6
2
14
587 : 673
14
11
Velká Bystřice
22
4
1
17
622 : 691
9
12
Sokol Ostrava
22
0
1
21
488 : 842
1
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
209
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
188
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Harabiš
HC Dukla Praha
54
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Davídek
Talent Plzeň
54
Vojtěch Kesl
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.