Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
5.11. 11:00
AB048
Házená L.Hustopeče - HC Zlín
23 : 22
16.9. 16:00
AB012
S.Vršovice - Náchod
22 : 25
2 liga muži JZČ
7.4. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 24
7.10. 18:00
AC027
Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
2.liga muži JM
28.4. 17:00
AE119
TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
2.liga starší dorostenci Č
5.5. 15:30
AH197
HBC Strakonice 1921 - Náchod
33 : 23
17.2. 15:30
AH128
HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice
30 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00
AK012
Sokol Vršovice - Náchod
41 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
28.4. 15:00
ALA080
TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
37 : 16
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AM072
Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň
28 : 42
22.10. 14:00
AM064
Č.Budějovice - Chodov
34 : 33
Žákovská liga starších žáků
19.5. 17:15
AO260
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
21 : 21
19.5. 16:20
AO259
Dukla A - Házená Velká Bystřice
28 : 21
19.5. 13:35
AO256
Házená Velká Bystřice - HCB Karviná
22 : 27
19.5. 12:40
AO255
Dukla A - TJ Sokol Nové Veselí
28 : 26
19.5. 09:55
AO252
HCB Karviná - Dukla A
18 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP238
Bohunice - HC Zlín
15 : 26
12.5. 14:00
AP236
DHK Most - Bohunice
23 : 16
12.5. 13:00
AP235
Slavia - HC Zlín
19 : 22
12.5. 10:00
AP232
Bohunice - Slavia
11 : 17
12.5. 09:00
AP231
DHK Most - Slavoj Žirovnice
17 : 18
11.2. 13:30
AP113
DHK Most - DHK Zora Olomouc
15 : 21
11.2. 12:35
AP112
J.Hradec - SC Bohumín
28 : 13
11.2. 11:40
AP111
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
18 : 11
11.2. 08:55
AP108
SC Bohumín - DHK Zora Olomouc
6 : 23
11.2. 08:00
AP107
J.Hradec - DHK Most
16 : 18
3.12. 16:00
AP024
Sokol Kobylisy II - Karviná
19 : 22
3.12. 14:00
AP022
Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II
22 : 18
3.12. 13:00
AP021
Otrokovice - Karviná
27 : 19
3.12. 10:00
AP018
Sokol Kobylisy II - Otrokovice
14 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky
video
online
SK Kuřim - Zlín
8 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
35 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
23 : 17
video
online
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 31
video
online
Úvaly - HK FCC Město Lovosice
23 : 27
video
online
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
15 : 31
video
online
Zlín - Úvaly
33 : 21
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
28 : 20
video
online
Úvaly - SK Kuřim
16 : 14
video
online
HK FCC Město Lovosice - Zlín
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HCB Karviná
24
23
0
1
617 : 340
46
2
Zubří
24
22
0
2
557 : 397
44
3
Dukla A
24
22
0
2
722 : 470
44
4
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
20
1
3
619 : 479
41
5
Házená Velká Bystřice
24
18
2
4
595 : 515
38
6
Talent Plzeň
24
18
1
5
556 : 374
37
7
Zlín
24
16
0
8
559 : 443
32
8
HBC Jičín
24
15
0
9
557 : 512
30
9
TJ Sokol Nové Veselí
24
13
2
9
545 : 496
28
10
Uh. Hradiště
24
14
0
10
424 : 423
28
11
Kopřivnice
24
13
0
11
507 : 495
26
12
HBC Olomouc
24
12
1
11
506 : 475
25
13
Polanka
24
10
2
12
468 : 489
22
14
Dukla B
24
10
2
12
466 : 491
22
15
Litovel
24
9
3
12
528 : 531
21
16
TJ Cement Hranice
24
10
0
14
446 : 489
20
17
HBC Strakonice
24
8
2
14
390 : 450
18
18
Liberec
24
9
0
15
514 : 534
18
19
HK FCC Město Lovosice
24
6
0
18
527 : 674
12
20
Nový Jičín
24
6
0
18
479 : 582
12
21
S.Vršovice
24
4
2
18
434 : 555
10
22
Úvaly
24
4
2
18
425 : 585
10
23
Házená Mělník
24
4
0
20
364 : 619
8
24
Házená L.Hustopeče
24
2
0
22
469 : 651
4
25
SK Kuřim
24
2
0
22
348 : 553
4
Tabulka střelců
Sebastian Szafran
TJ Nový Jičín
226
Adam Krejčí
Tatran Litovel
209
Tomáš Randýsek
HC Zubří
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
50
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek
29
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
44
Oleh Lysenko
ČZ HBC Strakonice 1921
34
Karel Líbal
Dukla Praha B
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.