Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Daniela Radová
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 16:00
AC123
VŠ Plzeň - Praha 4
34 : 29
17.9. 16:30
AC012
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
31 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 16:00
AD089
HK Lovosice B - Jablonec
28 : 23
1.liga starší dorostenci
18.3. 14:00
AG089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
24 : 34
5.11. 15:00
AG044
TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla
22 : 28
14.10. 15:00
AG033
TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří
20 : 39
1.liga mladší dorostenci
18.3. 12:00
AJ089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
25 : 36
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP229
DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
22 : 19
12.5. 14:00
AP227
Strakonice - DHC Plzeň
18 : 21
12.5. 12:00
AP225
DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II
32 : 18
12.5. 08:00
AP221
DHK Zora Olomouc - Strakonice
13 : 25
13.1. 13:00
AP063
DHK Most - Háje
18 : 12
13.1. 11:30
AP062
S.Vršovice - DHK Most
13 : 24
13.1. 10:30
AP061
Háje - Lázně Kynžvart
20 : 19
13.1. 09:00
AP060
Háje - S.Vršovice
21 : 12
2.liga ženy - západ
8.4. 15:00
AS096
FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
22 : 38
3.3. 12:30
AS083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 39
18.11. 12:30
AS053
FK Hvězda Cheb - Turnov
24 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
29.4. 11:00
AUA109
Kobylisy - S.Vršovice
33 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
6.5. 14:00
AVA118
Slavia VŠ Plzeň - Písek
27 : 33
29.4. 13:00
AVA109
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
31 : 13
8.4. 13:00
AVA096
FK Hvězda Cheb - Písek
24 : 22
3.3. 10:30
AVA083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 25
2.12. 10:30
AVA059
HC Plzeň - Házená Mělník
30 : 25
18.11. 10:30
AVA053
FK Hvězda Cheb - TJ Turnov
19 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.