Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Daniela Radová
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 16:00
AC123
VŠ Plzeň - Praha 4
34 : 29
17.9. 16:30
AC012
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
31 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 16:00
AD089
HK Lovosice B - Jablonec
28 : 23
1.liga starší dorostenci
18.3. 14:00
AG089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
24 : 34
5.11. 15:00
AG044
TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla
22 : 28
14.10. 15:00
AG033
TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří
20 : 39
1.liga mladší dorostenci
18.3. 12:00
AJ089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
25 : 36
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP229
DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
22 : 19
12.5. 14:00
AP227
Strakonice - DHC Plzeň
18 : 21
12.5. 12:00
AP225
DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II
32 : 18
12.5. 08:00
AP221
DHK Zora Olomouc - Strakonice
13 : 25
13.1. 13:00
AP063
DHK Most - Háje
18 : 12
13.1. 11:30
AP062
S.Vršovice - DHK Most
13 : 24
13.1. 10:30
AP061
Háje - Lázně Kynžvart
20 : 19
13.1. 09:00
AP060
Háje - S.Vršovice
21 : 12
2.liga ženy - západ
8.4. 15:00
AS096
FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
22 : 38
3.3. 12:30
AS083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 39
18.11. 12:30
AS053
FK Hvězda Cheb - Turnov
24 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
29.4. 11:00
AUA109
Kobylisy - S.Vršovice
33 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
6.5. 14:00
AVA118
Slavia VŠ Plzeň - Písek
27 : 33
29.4. 13:00
AVA109
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
31 : 13
8.4. 13:00
AVA096
FK Hvězda Cheb - Písek
24 : 22
3.3. 10:30
AVA083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 25
2.12. 10:30
AVA059
HC Plzeň - Házená Mělník
30 : 25
18.11. 10:30
AVA053
FK Hvězda Cheb - TJ Turnov
19 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.