Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Daniela Radová
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 16:00
AC123
VŠ Plzeň - Praha 4
34 : 29
17.9. 16:30
AC012
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
31 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 16:00
AD089
HK Lovosice B - Jablonec
28 : 23
1.liga starší dorostenci
18.3. 14:00
AG089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
24 : 34
5.11. 15:00
AG044
TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla
22 : 28
14.10. 15:00
AG033
TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří
20 : 39
1.liga mladší dorostenci
18.3. 12:00
AJ089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
25 : 36
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP229
DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
22 : 19
12.5. 14:00
AP227
Strakonice - DHC Plzeň
18 : 21
12.5. 12:00
AP225
DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II
32 : 18
12.5. 08:00
AP221
DHK Zora Olomouc - Strakonice
13 : 25
13.1. 13:00
AP063
DHK Most - Háje
18 : 12
13.1. 11:30
AP062
S.Vršovice - DHK Most
13 : 24
13.1. 10:30
AP061
Háje - Lázně Kynžvart
20 : 19
13.1. 09:00
AP060
Háje - S.Vršovice
21 : 12
2.liga ženy - západ
8.4. 15:00
AS096
FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
22 : 38
3.3. 12:30
AS083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 39
18.11. 12:30
AS053
FK Hvězda Cheb - Turnov
24 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
29.4. 11:00
AUA109
Kobylisy - S.Vršovice
33 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
6.5. 14:00
AVA118
Slavia VŠ Plzeň - Písek
27 : 33
29.4. 13:00
AVA109
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
31 : 13
8.4. 13:00
AVA096
FK Hvězda Cheb - Písek
24 : 22
3.3. 10:30
AVA083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 25
2.12. 10:30
AVA059
HC Plzeň - Házená Mělník
30 : 25
18.11. 10:30
AVA053
FK Hvězda Cheb - TJ Turnov
19 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.