Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Daniela Radová
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 16:00
AC123
VŠ Plzeň - Praha 4
34 : 29
17.9. 16:30
AC012
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
31 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 16:00
AD089
HK Lovosice B - Jablonec
28 : 23
1.liga starší dorostenci
18.3. 14:00
AG089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
24 : 34
5.11. 15:00
AG044
TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla
22 : 28
14.10. 15:00
AG033
TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří
20 : 39
1.liga mladší dorostenci
18.3. 12:00
AJ089
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
25 : 36
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP229
DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
22 : 19
12.5. 14:00
AP227
Strakonice - DHC Plzeň
18 : 21
12.5. 12:00
AP225
DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II
32 : 18
12.5. 08:00
AP221
DHK Zora Olomouc - Strakonice
13 : 25
13.1. 13:00
AP063
DHK Most - Háje
18 : 12
13.1. 11:30
AP062
S.Vršovice - DHK Most
13 : 24
13.1. 10:30
AP061
Háje - Lázně Kynžvart
20 : 19
13.1. 09:00
AP060
Háje - S.Vršovice
21 : 12
2.liga ženy - západ
8.4. 15:00
AS096
FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
22 : 38
3.3. 12:30
AS083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 39
18.11. 12:30
AS053
FK Hvězda Cheb - Turnov
24 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
29.4. 11:00
AUA109
Kobylisy - S.Vršovice
33 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
6.5. 14:00
AVA118
Slavia VŠ Plzeň - Písek
27 : 33
29.4. 13:00
AVA109
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
31 : 13
8.4. 13:00
AVA096
FK Hvězda Cheb - Písek
24 : 22
3.3. 10:30
AVA083
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
23 : 25
2.12. 10:30
AVA059
HC Plzeň - Házená Mělník
30 : 25
18.11. 10:30
AVA053
FK Hvězda Cheb - TJ Turnov
19 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga EF-baráž - výsledky
video
online
Maloměřice - TJ SOGOS Holešov
38 : 22
video
online
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
Tabulka střelců
Tomáš Musil
SHC Maloměřice
16
Jan Ipser
SHC Maloměřice
15
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Musil
SHC Maloměřice
2
David Jaroš
TJ SOGOS Holešov
2
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Osoba
SHC Maloměřice
8
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
4
Jan Šoustal
TJ SOGOS Holešov
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.