Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Novotný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
23.5. 17:00
AA188
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
35 : 31
20.5. 17:00
AA187
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
20 : 30
19.5. 11:00
AA181
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
30 : 29
6.5. 17:00
AA171
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
28 : 25
5.5. 17:00
AA170
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
33 : 38
21.4. 18:00
AA143
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
36 : 27
14.4. 17:00
AA136
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
22 : 21
30.3. 18:00
AA132
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
26 : 25
24.3. 18:00
AA123
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
25 : 31
18.3. 10:30
AA117
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
23 : 28
25.2. 17:00
AA101
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
23 : 22
24.2. 18:00
AA100
HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí
22 : 21
18.2. 10:30
AA092
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
23 : 30
9.12. 16:30
AA070
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
30 : 30
26.11. 10:30
AA057
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
31 : 31
25.11. 17:00
AA059
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
26 : 24
11.11. 18:00
AA043
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
31 : 31
24.9. 10:30
AA014
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
26 : 33
16.9. 18:00
AA008
HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín
26 : 36
9.9. 19:00
AA015
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
28 : 22
2.liga muži JM
8.4. 17:00
AE100
Bohunice - TJ D.Cerekev
30 : 23
15.10. 17:00
AE036
Juliánov - Ivančice
17 : 29
2.liga starší dorostenci - M
8.4. 15:00
AI166
Bohunice - Vsetín
29 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
8.4. 13:00
ALA100
Bohunice - TJ D.Cerekev
21 : 34
15.10. 13:00
ALA036
Sokol Juliánov - HK Ivančice
25 : 37
Český pohár mužů
6.12. 18:00
AM077
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
33 : 29
28.9. 10:30
AM050
Ivančice - Velká Bystřice
41 : 42
1.liga starší dorostenky - východ
21.10. 11:00
AUB028
Tatran Bohunice - Olomouc
12 : 26
2.liga mladší dorostenky - východ
21.10. 09:00
AVB028
Bohunice - SK Žeravice
25 : 23
MOL liga žen
1.5. 17:00
AW201
HK Hodonín - Sokol Písek
21 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.