Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.3. 17:00
AB087
Jičín B - Velká Bystřice
29 : 19
4.3. 16:30
AB083
Chodov - Jičín B
22 : 24
12.11. 17:00
AB050
Jičín B - Házená L.Hustopeče
20 : 20
5.11. 11:00
AB048
Házená L.Hustopeče - HC Zlín
23 : 22
16.9. 16:00
AB012
S.Vršovice - Náchod
22 : 25
2 liga muži JZČ
15.4. 11:00
AC108
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
26 : 35
7.10. 18:00
AC027
Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
10.9. 11:00
AC006
Zruč n.S. - Košutka
23 : 33
2.liga muži JM
28.4. 17:00
AE119
TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00
AG087
Jičín - Velká Bystřice
38 : 17
12.11. 15:00
AG050
Jičín - HK Lovosice
24 : 32
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 09:00
AH176
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
25 : 25
4.3. 14:15
AH143
Chodov - 1.HC Pardubice
30 : 33
17.2. 15:30
AH128
HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice
30 : 35
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00
AJ087
Jičín - HK Baník Most
32 : 29
12.11. 13:00
AJ050
Jičín - HK Lovosice
29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00
AK012
Sokol Vršovice - Náchod
41 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
28.4. 15:00
ALA080
TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
37 : 16
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AM072
Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň
28 : 42
22.10. 14:00
AM064
Č.Budějovice - Chodov
34 : 33
Žákovská liga starších žáků
19.5. 17:15
AO260
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
21 : 21
19.5. 16:20
AO259
Dukla A - Házená Velká Bystřice
28 : 21
19.5. 13:35
AO256
Házená Velká Bystřice - HCB Karviná
22 : 27
19.5. 12:40
AO255
Dukla A - TJ Sokol Nové Veselí
28 : 26
19.5. 09:55
AO252
HCB Karviná - Dukla A
18 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP238
Bohunice - HC Zlín
15 : 26
12.5. 14:00
AP236
DHK Most - Bohunice
23 : 16
12.5. 13:00
AP235
Slavia - HC Zlín
19 : 22
12.5. 10:00
AP232
Bohunice - Slavia
11 : 17
12.5. 09:00
AP231
DHK Most - Slavoj Žirovnice
17 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga EF-baráž - výsledky
video
online
Maloměřice - TJ SOGOS Holešov
38 : 22
video
online
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
Tabulka střelců
Tomáš Musil
SHC Maloměřice
16
Jan Ipser
SHC Maloměřice
15
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Musil
SHC Maloměřice
2
David Jaroš
TJ SOGOS Holešov
2
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Osoba
SHC Maloměřice
8
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
4
Jan Šoustal
TJ SOGOS Holešov
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.