Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci - M
8.10. 15:00
AI040
Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 12:00
ALA125
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
31 : 39
7.4. 15:00
ALA102
HK Ivančice - Sokol Juliánov
38 : 27
19.11. 13:00
ALA058
Sokol Juliánov - Nové Bránice
25 : 29
12.11. 13:00
ALA050
Bohunice - HK Ivančice
43 : 36
5.11. 13:00
ALA046
Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A
44 : 35
2.liga mladší dorostenci - SM
21.4. 10:30
ALB110
TJ Sokol Luhačovice - Žeravice
15 : 41
10.3. 18:00
ALB070
TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov
28 : 19
25.11. 12:00
ALB065
Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
54 : 17
28.10. 13:00
ALB037
Házená Uničov - Rožnov p.R.
34 : 35
Český pohár mužů
21.10. 17:30
AM066
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
21 : 32
28.9. 18:30
AM044
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
10.9. 12:30
AM025
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
30 : 32
Český pohár žen
15.12. 18:00
AN028
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
29 : 18
1.liga ženy
19.5. 13:00
AR132
Sokol V. Meziříčí - H.Brod
27 : 26
3.12. 16:00
AR057
Otrokovice - DHC Plzeň
20 : 25
29.10. 15:30
AR036
HK Ivančice - HC Plzeň
29 : 24
2.liga ženy - východ
24.9. 16:00
AT005
Házená Velká Bystřice - Hodonín B
23 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
11.2. 18:00
AUB068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 26
9.12. 15:00
AUB066
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
29 : 19
3.12. 12:00
AUB057
TJ Jiskra Otrokovice - Ostrava Zábřeh
34 : 21
1.liga mladší dorostenky
11.2. 16:00
AV068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 25
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
3.12. 14:00
AV057
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
27 : 21
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW210
Sokol Poruba - Sokol Písek
26 : 18
12.5. 17:30
AW212
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
21 : 20
5.5. 15:00
AW203
HC Zlín - HK Hodonín
28 : 26
28.4. 15:00
AW200
HC Zlín - Sokol Písek
28 : 27
21.4. 18:00
AW178
Zora Olomouc - HC Zlín
28 : 20
17.3. 15:00
AW152
Sokol Písek - HC Zlín
32 : 22
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
24 : 25
video
online
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 33
video
online
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
33 : 30
video
online
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
20 : 30
video
online
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
35 : 31
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.