Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci - M
8.10. 15:00
AI040
Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 12:00
ALA125
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
31 : 39
7.4. 15:00
ALA102
HK Ivančice - Sokol Juliánov
38 : 27
19.11. 13:00
ALA058
Sokol Juliánov - Nové Bránice
25 : 29
12.11. 13:00
ALA050
Bohunice - HK Ivančice
43 : 36
5.11. 13:00
ALA046
Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A
44 : 35
2.liga mladší dorostenci - SM
21.4. 10:30
ALB110
TJ Sokol Luhačovice - Žeravice
15 : 41
10.3. 18:00
ALB070
TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov
28 : 19
25.11. 12:00
ALB065
Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
54 : 17
28.10. 13:00
ALB037
Házená Uničov - Rožnov p.R.
34 : 35
Český pohár mužů
21.10. 17:30
AM066
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
21 : 32
28.9. 18:30
AM044
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
10.9. 12:30
AM025
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
30 : 32
Český pohár žen
15.12. 18:00
AN028
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
29 : 18
1.liga ženy
19.5. 13:00
AR132
Sokol V. Meziříčí - H.Brod
27 : 26
3.12. 16:00
AR057
Otrokovice - DHC Plzeň
20 : 25
29.10. 15:30
AR036
HK Ivančice - HC Plzeň
29 : 24
2.liga ženy - východ
24.9. 16:00
AT005
Házená Velká Bystřice - Hodonín B
23 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
11.2. 18:00
AUB068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 26
9.12. 15:00
AUB066
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
29 : 19
3.12. 12:00
AUB057
TJ Jiskra Otrokovice - Ostrava Zábřeh
34 : 21
1.liga mladší dorostenky
11.2. 16:00
AV068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 25
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
3.12. 14:00
AV057
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
27 : 21
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW210
Sokol Poruba - Sokol Písek
26 : 18
12.5. 17:30
AW212
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
21 : 20
5.5. 15:00
AW203
HC Zlín - HK Hodonín
28 : 26
28.4. 15:00
AW200
HC Zlín - Sokol Písek
28 : 27
21.4. 18:00
AW178
Zora Olomouc - HC Zlín
28 : 20
17.3. 15:00
AW152
Sokol Písek - HC Zlín
32 : 22
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
Házená L.Hustopeče - Sokol Telnice
nezadáno
video
online
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
28 : 36
video
online
Rožnov p.R. - Žeravice
24 : 20
video
online
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
video
online
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
video
online
Bohunice - HBC Olomouc
44 : 46
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
24 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
26
24
0
2
910 : 619
48
2
Litovel
26
21
0
5
903 : 653
42
3
Rožnov p.R.
26
19
0
7
789 : 678
38
4
Sokol Telnice
26
17
0
9
807 : 694
34
5
SKH Polanka n.O.
26
17
0
9
791 : 712
34
6
Žeravice
26
16
1
9
771 : 708
33
7
Vsetín
26
15
1
10
918 : 821
31
8
HBC Olomouc
26
13
1
12
830 : 773
27
9
TJ Sokol Centrum Haná
26
9
3
14
772 : 752
21
10
Sokol Sokolnice
26
8
1
17
732 : 860
17
11
Bohunice
26
7
1
18
746 : 888
15
12
Sokol V. Meziříčí
26
4
2
20
745 : 998
10
13
TJ Sokol Horka n.M.
26
4
0
22
671 : 874
8
14
Sokol Juliánov
26
3
0
23
599 : 954
6
15
Házená L.Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
270
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
252
David Popela
Sokol Telnice
210
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
41
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
37
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
88
Filip Suchánek
SK Žeravice
58
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.