Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci - M
8.10. 15:00
AI040
Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 12:00
ALA125
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
31 : 39
7.4. 15:00
ALA102
HK Ivančice - Sokol Juliánov
38 : 27
19.11. 13:00
ALA058
Sokol Juliánov - Nové Bránice
25 : 29
12.11. 13:00
ALA050
Bohunice - HK Ivančice
43 : 36
5.11. 13:00
ALA046
Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A
44 : 35
2.liga mladší dorostenci - SM
21.4. 10:30
ALB110
TJ Sokol Luhačovice - Žeravice
15 : 41
10.3. 18:00
ALB070
TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov
28 : 19
25.11. 12:00
ALB065
Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
54 : 17
28.10. 13:00
ALB037
Házená Uničov - Rožnov p.R.
34 : 35
Český pohár mužů
21.10. 17:30
AM066
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
21 : 32
28.9. 18:30
AM044
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
10.9. 12:30
AM025
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
30 : 32
Český pohár žen
15.12. 18:00
AN028
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
29 : 18
1.liga ženy
19.5. 13:00
AR132
Sokol V. Meziříčí - H.Brod
27 : 26
3.12. 16:00
AR057
Otrokovice - DHC Plzeň
20 : 25
29.10. 15:30
AR036
HK Ivančice - HC Plzeň
29 : 24
2.liga ženy - východ
24.9. 16:00
AT005
Házená Velká Bystřice - Hodonín B
23 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
11.2. 18:00
AUB068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 26
9.12. 15:00
AUB066
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
29 : 19
3.12. 12:00
AUB057
TJ Jiskra Otrokovice - Ostrava Zábřeh
34 : 21
1.liga mladší dorostenky
11.2. 16:00
AV068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 25
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
3.12. 14:00
AV057
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
27 : 21
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW210
Sokol Poruba - Sokol Písek
26 : 18
12.5. 17:30
AW212
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
21 : 20
5.5. 15:00
AW203
HC Zlín - HK Hodonín
28 : 26
28.4. 15:00
AW200
HC Zlín - Sokol Písek
28 : 27
21.4. 18:00
AW178
Zora Olomouc - HC Zlín
28 : 20
17.3. 15:00
AW152
Sokol Písek - HC Zlín
32 : 22
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.