Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci - M
8.10. 15:00
AI040
Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 12:00
ALA125
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
31 : 39
7.4. 15:00
ALA102
HK Ivančice - Sokol Juliánov
38 : 27
19.11. 13:00
ALA058
Sokol Juliánov - Nové Bránice
25 : 29
12.11. 13:00
ALA050
Bohunice - HK Ivančice
43 : 36
5.11. 13:00
ALA046
Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A
44 : 35
2.liga mladší dorostenci - SM
21.4. 10:30
ALB110
TJ Sokol Luhačovice - Žeravice
15 : 41
10.3. 18:00
ALB070
TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov
28 : 19
25.11. 12:00
ALB065
Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
54 : 17
28.10. 13:00
ALB037
Házená Uničov - Rožnov p.R.
34 : 35
Český pohár mužů
21.10. 17:30
AM066
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
21 : 32
28.9. 18:30
AM044
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
10.9. 12:30
AM025
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
30 : 32
Český pohár žen
15.12. 18:00
AN028
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
29 : 18
1.liga ženy
19.5. 13:00
AR132
Sokol V. Meziříčí - H.Brod
27 : 26
3.12. 16:00
AR057
Otrokovice - DHC Plzeň
20 : 25
29.10. 15:30
AR036
HK Ivančice - HC Plzeň
29 : 24
2.liga ženy - východ
24.9. 16:00
AT005
Házená Velká Bystřice - Hodonín B
23 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
11.2. 18:00
AUB068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 26
9.12. 15:00
AUB066
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
29 : 19
3.12. 12:00
AUB057
TJ Jiskra Otrokovice - Ostrava Zábřeh
34 : 21
1.liga mladší dorostenky
11.2. 16:00
AV068
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 25
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
3.12. 14:00
AV057
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
27 : 21
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW210
Sokol Poruba - Sokol Písek
26 : 18
12.5. 17:30
AW212
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
21 : 20
5.5. 15:00
AW203
HC Zlín - HK Hodonín
28 : 26
28.4. 15:00
AW200
HC Zlín - Sokol Písek
28 : 27
21.4. 18:00
AW178
Zora Olomouc - HC Zlín
28 : 20
17.3. 15:00
AW152
Sokol Písek - HC Zlín
32 : 22
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
video
online
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
video
online
Tatran Litovel - Jičín B
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tatran Litovel
18
16
0
2
529 : 420
32
2
Chodov
18
14
0
4
557 : 463
28
3
HK Bystřice p.H.
18
10
2
6
482 : 471
22
4
Házená L.Hustopeče
18
9
2
7
501 : 469
20
5
Jičín B
18
9
1
8
453 : 459
19
6
Náchod
18
7
1
10
471 : 514
15
7
S.Vršovice
18
7
0
11
459 : 504
14
8
HC Zlín
18
6
1
11
467 : 506
13
9
Velká Bystřice
18
5
2
11
436 : 467
12
10
Dvůr Králové
18
2
1
15
390 : 472
5
Tabulka střelců
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
133
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
121
Jan Bednář
Sokol Vršovice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
40
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
28
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
50
Pavel Bonaventura
1.HK Dvůr Králové
44
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.