Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46 - 0 - 3 - 18
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44 - 0 - 0 - 22
Jan Pindej
MHK Karviná
40 - 0 - 1 - 15
Ondřej Kawulok
MHK Karviná
36 - 0 - 2 - 8
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
32 - 0 - 1 - 11
Lubomír Šmíd
Házená Uničov
32 - 1 - 1 - 1
Matěj Šenk
Házená Uničov
30 - 0 - 0 - 15
Josef Pohlmann
Házená Uničov
30 - 0 - 3 - 5
David Kopal
SK Žeravice
30 - 0 - 1 - 15
Marek Zubík
SK Žeravice
28 - 0 - 1 - 9
David Zima
TJ SOGOS Holešov
28 - 0 - 1 - 9
Michal Vrubel
Házená Uničov
28 - 0 - 2 - 9
Radek Hejný
HBC Olomouc
28 - 0 - 0 - 14
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
28 - 0 - 2 - 14
Jakub Šimek
Pepino SKP Frýdek Místek B
26 - 0 - 0 - 13
Petr Pomahač
MHK Karviná
26 - 0 - 1 - 13
David Brázdil
TJ SOGOS Holešov
26 - 0 - 0 - 13
Adam Wozniak
MHK Karviná
24 - 0 - 0 - 12
Martin Šmíd
Házená Uničov
24 - 0 - 2 - 12
David Mikulka
TJ Sokol Luhačovice
24 - 0 - 0 - 12
Karel Mayer
SK Žeravice
24 - 0 - 0 - 12
Jiří Kráčmar
Házená Uničov
24 - 0 - 1 - 12
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
24 - 0 - 1 - 12
Vojtěch Žižkovský
TJ Lesana Zubří
22 - 0 - 1 - 6
Marek Smejkal
TJ Rožnov p.R.
22 - 0 - 1 - 11
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O
22 - 0 - 0 - 11
Dominik Novosád
TJ Sokol Luhačovice
22 - 0 - 0 - 11
Michal Kubáček
HBC Olomouc
22 - 0 - 1 - 11
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava
22 - 0 - 1 - 6
Jaroslav Fulneček
Sokol Ostrava
22 - 0 - 0 - 11
Josef Brada
SK Žeravice
22 - 0 - 1 - 6
František Nesvadba
KH Zbrojovka Vsetín
20 - 0 - 1 - 10
Petr Lerch
HBC Olomouc
20 - 0 - 0 - 10
Jan Dudek
MHK Karviná
20 - 0 - 0 - 10
Jan Dohnal
Sokol Ostrava
20 - 0 - 0 - 10
Jaroslav Tesař
Házená Uničov
18 - 0 - 0 - 9
Jan Šoustal
TJ SOGOS Holešov
18 - 0 - 0 - 9
Petr Neuvirth
SKH Polanka n.O
18 - 0 - 1 - 4
Adam Mašek
Sokol Ostrava
18 - 0 - 0 - 9
Ivo Martinásek
TJ Lesana Zubří
18 - 0 - 0 - 9
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.