Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Alex Mahdal
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Filip Macoun
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Konečný
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
David Komárek
SHC Maloměřice
2 - 0 - 0 - 1
David Jurečka
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Jurásek
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Martin Jirák
SHC Maloměřice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Chytil
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Chladil
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hochvald
Sokol Kostelec n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Martin Hodan
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Hirš
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
David Herman
SKKP Handball Brno B
2 - 0 - 0 - 1
Adam Herink
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Grepl
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Fiala
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Elbl
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Čermák
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Luboš Čech
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Roman Buchta
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Vít Bedřich
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.