Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Žůrek
Mateřský klub
HK Bystřice pod Hostýnem
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.3.2022
Koučovaná utkání
1.liga muži
12.5. 15:00
AB128
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
6.5. 11:00
AB125
HK Bystřice p.H. - Házená L.Hustopeče
25 : 23
22.4. 11:00
AB112
HK Bystřice p.H. - Náchod
28 : 28
14.4. 16:00
AB106
S.Vršovice - HK Bystřice p.H.
28 : 25
8.4. 11:00
AB099
HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové
22 : 18
24.3. 17:30
AB095
Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
20 : 28
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
25.2. 11:00
AB073
HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel
31 : 36
18.2. 11:00
AB072
HK Bystřice p.H. - Jičín B
33 : 21
3.12. 15:00
AB059
Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H.
27 : 27
26.11. 11:00
AB062
HK Bystřice p.H. - HC Zlín
33 : 20
4.11. 16:00
AB046
Náchod - HK Bystřice p.H.
25 : 26
14.10. 18:00
AB033
Dvůr Králové - HK Bystřice p.H.
28 : 30
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
1.10. 16:30
AB020
Chodov - HK Bystřice p.H.
33 : 22
24.9. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
29 : 25
16.9. 17:00
AB007
Tatran Litovel - HK Bystřice p.H.
30 : 24
10.9. 17:00
AB006
Jičín B - HK Bystřice p.H.
21 : 24
Český pohár mužů
20.10. 18:30
AM058
HK Bystřice p.H. - HC ROBE Zubří
29 : 36
27.9. 18:00
AM043
Napajedla - HK Bystřice p.H.
24 : 39
ZL mladší žactvo I
4.2. 11:30
ZA038
Bystřice p.H. A_s - Zlín A_d
24 : 27
16.9. 08:30
ZA005
Holešov A_s - Bystřice p.H. A_s
27 : 22
ZL mladší žactvo II
10.2. 11:00
ZB095
Kunovice B_d - Bystřice p.H. B_s
17 : 17
4.2. 10:00
ZB086
Bystřice p.H. B_s - Luhačovice
16 : 7
21.1. 09:00
ZB084
Kunovice A_d - Bystřice p.H. B_s
12 : 14
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.