Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdenek Kašný
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.7.2020
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
15.4. 11:00
AE103
Napajedla - Ivančice
23 : 22
25.3. 11:00
AE091
Napajedla - Juliánov
35 : 27
19.11. 11:00
AE055
Napajedla - SK Kuřim
30 : 32
5.11. 11:00
AE043
Napajedla - Sokol II.Prostějov
27 : 22
15.10. 11:00
AE031
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
24 : 29
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM043
Napajedla - HK Bystřice p.H.
24 : 39
ZL mladší žactvo II
28.4. 10:00
ZB132
Otrokovice_s - Napajedla_ch
13 : 20
20.4. 17:00
ZB077
Holešov B_s - Napajedla_ch
19 : 14
15.4. 13:00
ZB121
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
16 : 21
8.4. 09:00
ZB120
Napajedla_ch - Kunovice B_d
27 : 17
25.3. 13:00
ZB068
Napajedla_ch - Hovězí_d
54 : 6
11.3. 09:00
ZB110
Luhačovice - Napajedla_ch
5 : 23
25.2. 14:30
ZB099
Bystřice p.H. B_s - Napajedla_ch
16 : 19
11.2. 11:00
ZB094
Napajedla_ch - Zubří B_ch
31 : 5
7.2. 17:30
ZB088
Zlín B_d - Napajedla_ch
13 : 22
21.1. 09:00
ZB081
Napajedla_ch - Val.Meziříčí
30 : 2
3.12. 09:00
ZB066
Napajedla_ch - Otrokovice_s
28 : 11
26.11. 10:30
ZB015
Val.Meziříčí - Napajedla_ch
6 : 27
18.11. 10:00
ZB055
Rožnov p.R. - Napajedla_ch
17 : 11
11.11. 10:00
ZB054
Kunovice B_d - Napajedla_ch
11 : 19
5.11. 09:00
ZB044
Napajedla_ch - Luhačovice
26 : 10
29.10. 09:00
ZB041
Kunovice A_d - Napajedla_ch
9 : 21
15.10. 09:00
ZB033
Napajedla_ch - Bystřice p.H. B_s
17 : 12
8.10. 09:00
ZB028
Napajedla_ch - Zubří B_ch
28 : 11
1.10. 13:00
ZB022
Napajedla_ch - Zlín B_d
17 : 9
16.9. 11:00
ZB011
Napajedla_ch - Holešov B_s
26 : 18
10.9. 10:00
ZB002
Hovězí_d - Napajedla_ch
2 : 30
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.