Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdenek Kašný
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.7.2020
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
15.4. 11:00
AE103
Napajedla - Ivančice
23 : 22
25.3. 11:00
AE091
Napajedla - Juliánov
35 : 27
19.11. 11:00
AE055
Napajedla - SK Kuřim
30 : 32
5.11. 11:00
AE043
Napajedla - Sokol II.Prostějov
27 : 22
15.10. 11:00
AE031
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
24 : 29
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM043
Napajedla - HK Bystřice p.H.
24 : 39
ZL mladší žactvo II
28.4. 10:00
ZB132
Otrokovice_s - Napajedla_ch
13 : 20
20.4. 17:00
ZB077
Holešov B_s - Napajedla_ch
19 : 14
15.4. 13:00
ZB121
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
16 : 21
8.4. 09:00
ZB120
Napajedla_ch - Kunovice B_d
27 : 17
25.3. 13:00
ZB068
Napajedla_ch - Hovězí_d
54 : 6
11.3. 09:00
ZB110
Luhačovice - Napajedla_ch
5 : 23
25.2. 14:30
ZB099
Bystřice p.H. B_s - Napajedla_ch
16 : 19
11.2. 11:00
ZB094
Napajedla_ch - Zubří B_ch
31 : 5
7.2. 17:30
ZB088
Zlín B_d - Napajedla_ch
13 : 22
21.1. 09:00
ZB081
Napajedla_ch - Val.Meziříčí
30 : 2
3.12. 09:00
ZB066
Napajedla_ch - Otrokovice_s
28 : 11
26.11. 10:30
ZB015
Val.Meziříčí - Napajedla_ch
6 : 27
18.11. 10:00
ZB055
Rožnov p.R. - Napajedla_ch
17 : 11
11.11. 10:00
ZB054
Kunovice B_d - Napajedla_ch
11 : 19
5.11. 09:00
ZB044
Napajedla_ch - Luhačovice
26 : 10
29.10. 09:00
ZB041
Kunovice A_d - Napajedla_ch
9 : 21
15.10. 09:00
ZB033
Napajedla_ch - Bystřice p.H. B_s
17 : 12
8.10. 09:00
ZB028
Napajedla_ch - Zubří B_ch
28 : 11
1.10. 13:00
ZB022
Napajedla_ch - Zlín B_d
17 : 9
16.9. 11:00
ZB011
Napajedla_ch - Holešov B_s
26 : 18
10.9. 10:00
ZB002
Hovězí_d - Napajedla_ch
2 : 30
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.