Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdenek Kašný
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.7.2020
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
15.4. 11:00
AE103
Napajedla - Ivančice
23 : 22
25.3. 11:00
AE091
Napajedla - Juliánov
35 : 27
19.11. 11:00
AE055
Napajedla - SK Kuřim
30 : 32
5.11. 11:00
AE043
Napajedla - Sokol II.Prostějov
27 : 22
15.10. 11:00
AE031
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
24 : 29
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM043
Napajedla - HK Bystřice p.H.
24 : 39
ZL mladší žactvo II
28.4. 10:00
ZB132
Otrokovice_s - Napajedla_ch
13 : 20
20.4. 17:00
ZB077
Holešov B_s - Napajedla_ch
19 : 14
15.4. 13:00
ZB121
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
16 : 21
8.4. 09:00
ZB120
Napajedla_ch - Kunovice B_d
27 : 17
25.3. 13:00
ZB068
Napajedla_ch - Hovězí_d
54 : 6
11.3. 09:00
ZB110
Luhačovice - Napajedla_ch
5 : 23
25.2. 14:30
ZB099
Bystřice p.H. B_s - Napajedla_ch
16 : 19
11.2. 11:00
ZB094
Napajedla_ch - Zubří B_ch
31 : 5
7.2. 17:30
ZB088
Zlín B_d - Napajedla_ch
13 : 22
21.1. 09:00
ZB081
Napajedla_ch - Val.Meziříčí
30 : 2
3.12. 09:00
ZB066
Napajedla_ch - Otrokovice_s
28 : 11
26.11. 10:30
ZB015
Val.Meziříčí - Napajedla_ch
6 : 27
18.11. 10:00
ZB055
Rožnov p.R. - Napajedla_ch
17 : 11
11.11. 10:00
ZB054
Kunovice B_d - Napajedla_ch
11 : 19
5.11. 09:00
ZB044
Napajedla_ch - Luhačovice
26 : 10
29.10. 09:00
ZB041
Kunovice A_d - Napajedla_ch
9 : 21
15.10. 09:00
ZB033
Napajedla_ch - Bystřice p.H. B_s
17 : 12
8.10. 09:00
ZB028
Napajedla_ch - Zubří B_ch
28 : 11
1.10. 13:00
ZB022
Napajedla_ch - Zlín B_d
17 : 9
16.9. 11:00
ZB011
Napajedla_ch - Holešov B_s
26 : 18
10.9. 10:00
ZB002
Hovězí_d - Napajedla_ch
2 : 30
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
video
online
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
video
online
Tatran Litovel - Jičín B
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tatran Litovel
18
16
0
2
529 : 420
32
2
Chodov
18
14
0
4
557 : 463
28
3
HK Bystřice p.H.
18
10
2
6
482 : 471
22
4
Házená L.Hustopeče
18
9
2
7
501 : 469
20
5
Jičín B
18
9
1
8
453 : 459
19
6
Náchod
18
7
1
10
471 : 514
15
7
S.Vršovice
18
7
0
11
459 : 504
14
8
HC Zlín
18
6
1
11
467 : 506
13
9
Velká Bystřice
18
5
2
11
436 : 467
12
10
Dvůr Králové
18
2
1
15
390 : 472
5
Tabulka střelců
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
133
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
121
Jan Bednář
Sokol Vršovice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
40
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
28
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
50
Pavel Bonaventura
1.HK Dvůr Králové
44
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.