Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Vít Musil
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2020
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 15:00
AE128
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
6.5. 17:00
AE126
Bohunice - Maloměřice
20 : 21
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
21.4. 11:00
AE114
Maloměřice - Ivančice
39 : 25
15.4. 17:00
AE104
Juliánov - Maloměřice
20 : 33
7.4. 11:00
AE101
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
30 : 19
17.3. 11:00
AE088
Maloměřice - SK Kuřim
40 : 20
3.3. 16:00
AE082
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
24 : 43
24.2. 11:00
AE075
Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané
29 : 28
17.2. 15:00
AE071
Telnice - Maloměřice
22 : 30
25.11. 19:00
AE062
SKKP Brno B - Maloměřice
22 : 36
18.11. 11:00
AE060
Maloměřice - Bohunice
23 : 15
11.11. 11:00
AE049
Maloměřice - Napajedla
22 : 13
5.11. 15:30
AE048
Ivančice - Maloměřice
27 : 26
29.10. 11:00
AE038
Maloměřice - Juliánov
40 : 22
14.10. 17:00
AE035
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
20 : 26
7.10. 11:00
AE027
Maloměřice - TJ D.Cerekev
41 : 17
30.9. 18:00
AE022
SK Kuřim - Maloměřice
25 : 25
23.9. 11:00
AE016
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
37 : 15
17.9. 14:30
AE009
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
27 : 31
9.9. 11:00
AE005
Maloměřice - Telnice
44 : 26
2.liga muži EF-baráž
26.5. 17:00
AEF002
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
19.5. 18:00
AEF001
Maloměřice - TJ SOGOS Holešov
38 : 22
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 11:00
ALA128
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
Český pohár mužů
22.10. 10:30
AM061
Maloměřice - Kopřivnice
26 : 33
28.9. 10:30
AM049
Maloměřice - Žeravice
32 : 19
7.9. 19:00
AM026
SK Kuřim - Maloměřice
21 : 27
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.