Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.3.2022
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 15:00
AI051
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
21 : 35
2.liga mladší dorostenci - JM
13.5. 09:00
ALA127
Napajedla - Bohunice
40 : 26
6.5. 13:00
ALA126
Bohunice - Maloměřice
33 : 27
28.4. 15:00
ALA116
HK Ivančice - Bohunice
39 : 22
22.4. 13:00
ALA113
Bohunice - Sokol Juliánov
26 : 32
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
8.4. 13:00
ALA100
Bohunice - TJ D.Cerekev
21 : 34
25.3. 17:30
ALA094
SKKP Handball Brno B - Bohunice
52 : 23
25.2. 13:00
ALA074
Bohunice - Nové Bránice
22 : 19
18.2. 17:30
ALA072
SKKP Handball Brno A - Bohunice
25 : 33
5.11. 13:00
ALA047
Sokol Juliánov - Bohunice
26 : 35
29.10. 13:00
ALA039
Bohunice - Újezd u Brna
27 : 36
14.10. 15:00
ALA034
TJ D.Cerekev - Bohunice
40 : 18
8.10. 13:00
ALA028
Bohunice - SKKP Handball Brno B
12 : 45
17.9. 09:00
ALA008
Nové Bránice - Bohunice
24 : 24
10.9. 13:00
ALA006
Bohunice - SKKP Handball Brno A
37 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
27.5. 09:30
LF176
Bohunice - Handball Brno
30 : 28
21.4. 12:00
LF141
SK Kuřim A - Bohunice
29 : 12
14.4. 09:00
LF134
Bohunice - Ivančice
33 : 23
6.4. 17:00
LF127
Telnice - Bohunice
23 : 19
25.3. 09:30
LF120
Bohunice - Juliánov
35 : 13
5.11. 09:30
LF050
Bohunice - SK Kuřim A
20 : 25
2.11. 17:30
LF029
Juliánov - Bohunice
21 : 32
28.10. 13:30
LF043
Ivančice - Bohunice
18 : 21
22.10. 17:00
LF085
Handball Brno - Bohunice
33 : 20
14.10. 09:30
LF036
Bohunice - Telnice
22 : 31
1.10. 14:00
LF022
Sokolnice - Bohunice
25 : 37
24.9. 16:30
LF015
Újezd u Brna - Bohunice
33 : 30
16.9. 09:30
LF008
Bohunice - Házená L.Hustopeče
20 : 26
Jihomoravská liga st. žákyní
19.2. 16:45
LG012
Měnín - Hodonín
12 : 40
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.