Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Milan Varhalík
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.2.2022
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
13.5. 17:00
AE130
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
14.4. 17:30
AE108
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
22 : 30
8.4. 10:30
AE097
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
20 : 25
25.3. 10:30
AE096
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
29 : 31
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
4.3. 10:30
AE083
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
26 : 23
18.2. 10:30
AE070
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
29 : 39
26.11. 10:30
AE064
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
31 : 26
12.11. 10:30
AE053
Sokol Kostelec na Hané - TJ D.Cerekev
31 : 21
4.11. 18:00
AE044
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
29.10. 10:30
AE042
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
27 : 21
8.10. 17:00
AE030
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
30.9. 18:00
AE020
Sokol Kostelec na Hané - SKKP Brno B
45 : 34
24.9. 17:00
AE017
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 23
17.9. 14:30
AE009
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
27 : 31
9.9. 17:00
AE004
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
36 : 25
2.liga starší dorostenci - M
26.5. 12:30
AI221
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
13.5. 13:30
AI206
Vsetín - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 33
15.4. 13:00
AI176
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
30 : 27
8.4. 12:30
AI161
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
25 : 27
25.3. 12:30
AI160
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice
41 : 31
18.3. 13:00
AI146
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 32
4.3. 12:30
AI143
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
35 : 35
24.2. 10:00
AI131
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 19
18.2. 12:30
AI126
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
24 : 36
10.12. 16:00
AI101
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
22 : 24
2.12. 15:00
AI092
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 31
26.11. 12:30
AI086
TJ Sokol Centrum Haná - Vsetín
31 : 26
12.11. 12:30
AI071
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Horka n.M.
37 : 26
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.