Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Milan Varhalík
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.2.2022
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
13.5. 17:00
AE130
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
14.4. 17:30
AE108
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
22 : 30
8.4. 10:30
AE097
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
20 : 25
25.3. 10:30
AE096
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
29 : 31
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
4.3. 10:30
AE083
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
26 : 23
18.2. 10:30
AE070
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
29 : 39
26.11. 10:30
AE064
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
31 : 26
12.11. 10:30
AE053
Sokol Kostelec na Hané - TJ D.Cerekev
31 : 21
4.11. 18:00
AE044
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
29.10. 10:30
AE042
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
27 : 21
8.10. 17:00
AE030
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
30.9. 18:00
AE020
Sokol Kostelec na Hané - SKKP Brno B
45 : 34
24.9. 17:00
AE017
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 23
17.9. 14:30
AE009
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
27 : 31
9.9. 17:00
AE004
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
36 : 25
2.liga starší dorostenci - M
26.5. 12:30
AI221
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
13.5. 13:30
AI206
Vsetín - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 33
15.4. 13:00
AI176
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
30 : 27
8.4. 12:30
AI161
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
25 : 27
25.3. 12:30
AI160
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice
41 : 31
18.3. 13:00
AI146
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 32
4.3. 12:30
AI143
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
35 : 35
24.2. 10:00
AI131
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 19
18.2. 12:30
AI126
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
24 : 36
10.12. 16:00
AI101
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
22 : 24
2.12. 15:00
AI092
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 31
26.11. 12:30
AI086
TJ Sokol Centrum Haná - Vsetín
31 : 26
12.11. 12:30
AI071
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Horka n.M.
37 : 26
Další
Předchozí kola
Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky
video
online
SK Kuřim - Zlín
8 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
35 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
23 : 17
video
online
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 31
video
online
Úvaly - HK FCC Město Lovosice
23 : 27
video
online
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
15 : 31
video
online
Zlín - Úvaly
33 : 21
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
28 : 20
video
online
Úvaly - SK Kuřim
16 : 14
video
online
HK FCC Město Lovosice - Zlín
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HCB Karviná
24
23
0
1
617 : 340
46
2
Zubří
24
22
0
2
557 : 397
44
3
Dukla A
24
22
0
2
722 : 470
44
4
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
20
1
3
619 : 479
41
5
Házená Velká Bystřice
24
18
2
4
595 : 515
38
6
Talent Plzeň
24
18
1
5
556 : 374
37
7
Zlín
24
16
0
8
559 : 443
32
8
HBC Jičín
24
15
0
9
557 : 512
30
9
TJ Sokol Nové Veselí
24
13
2
9
545 : 496
28
10
Uh. Hradiště
24
14
0
10
424 : 423
28
11
Kopřivnice
24
13
0
11
507 : 495
26
12
HBC Olomouc
24
12
1
11
506 : 475
25
13
Polanka
24
10
2
12
468 : 489
22
14
Dukla B
24
10
2
12
466 : 491
22
15
Litovel
24
9
3
12
528 : 531
21
16
TJ Cement Hranice
24
10
0
14
446 : 489
20
17
HBC Strakonice
24
8
2
14
390 : 450
18
18
Liberec
24
9
0
15
514 : 534
18
19
HK FCC Město Lovosice
24
6
0
18
527 : 674
12
20
Nový Jičín
24
6
0
18
479 : 582
12
21
S.Vršovice
24
4
2
18
434 : 555
10
22
Úvaly
24
4
2
18
425 : 585
10
23
Házená Mělník
24
4
0
20
364 : 619
8
24
Házená L.Hustopeče
24
2
0
22
469 : 651
4
25
SK Kuřim
24
2
0
22
348 : 553
4
Tabulka střelců
Sebastian Szafran
TJ Nový Jičín
226
Adam Krejčí
Tatran Litovel
209
Tomáš Randýsek
HC Zubří
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
50
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek
29
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
44
Oleh Lysenko
ČZ HBC Strakonice 1921
34
Karel Líbal
Dukla Praha B
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.