Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Richard Makýš
Mateřský klub
BHaK Bánovce n.B.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2021
Koučovaná utkání
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW221
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
35 : 28
12.5. 18:00
AW218
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 30
5.5. 18:30
AW193
Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
16 : 36
29.4. 10:30
AW191
Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
42 : 22
28.4. 17:30
AW189
Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
41 : 20
21.4. 18:00
AW176
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
32 : 26
14.4. 18:00
AW175
Bánovce n.B. - Slavia Praha
19 : 39
7.4. 17:30
AW163
Zora Olomouc - Bánovce n.B.
32 : 27
16.3. 17:30
AW150
Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
39 : 26
9.3. 18:00
AW145
Bánovce n.B. - SHK Veselí n.M.
29 : 35
3.3. 15:00
AW137
Sokol Písek - Bánovce n.B.
28 : 33
23.2. 18:00
AW130
Bánovce n.B. - Trenčín
34 : 31
17.2. 18:00
AW124
Bánovce n.B. - HK Hodonín
27 : 27
10.2. 18:00
AW115
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
25 : 29
3.2. 18:00
AW111
Sokol Poruba - Bánovce n.B.
28 : 22
27.1. 18:00
AW100
Bánovce n.B. - HC Zlín
26 : 24
19.1. 18:00
AW098
Baník Most - Bánovce n.B.
30 : 22
13.1. 18:00
AW085
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
21 : 34
7.1. 17:00
AW084
Slavia Praha - Bánovce n.B.
31 : 26
17.11. 18:00
AW072
Bánovce n.B. - Zora Olomouc
26 : 34
4.11. 18:00
AW059
Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
25 : 36
28.10. 17:00
AW054
SHK Veselí n.M. - Bánovce n.B.
32 : 22
21.10. 18:00
AW046
Bánovce n.B. - Sokol Písek
28 : 35
14.10. 19:00
AW039
Trenčín - Bánovce n.B.
33 : 30
7.10. 15:00
AW033
HK Hodonín - Bánovce n.B.
32 : 31
22.9. 17:00
AW024
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B.
38 : 25
17.9. 17:00
AW020
Bánovce n.B. - Sokol Poruba
21 : 27
9.9. 17:00
AW009
HC Zlín - Bánovce n.B.
31 : 21
2.9. 15:00
AW007
Bánovce n.B. - Baník Most
20 : 41
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.